• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    NIRA
    NIRA --- ---
    a morálně mě usměrňuje
    NIRA
    NIRA --- ---
    mě se na něm líbí, že po mě pořád hezky kouká
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    Udělal mi ty nejkrásnější narozeniny za posledních deset let:)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Po tom, co jsem si přečetla diskuzi, ve které si ženy stěžovaly na své muže, že z nich muži dělají blbce (muži se s nimi dokážou do krve pohádat o nějaké kravině, přičemž tvrdí svou bohapustou lež jako nevyvratitelnou pravdu) a vysmívají se jim... jsem tak ráda, že můj muž mě bere jako partnerku, se kterou žije, protože ji má rád, proto se mnou nikdy nesoutěží, nebere mě jako protivníka, nepotřebuje mi dokazovat, že jsem hloupější než on, nepotřebuje budit zdání převahy nade mnou. Bere mě jako rovnocennou partnerku a je mi rovnocenným partnerem. Jsme každý jiný a přesto jsme si rovni. Mým chybám se směje (nikoliv vysmívá) od srdce a upřímně, až se k tomu sama spontánně přidám. Nevyčítá mi příliš moje chyby, vidí-li, že se jimi sama zaobírám a trápím a snažím se s nimi něco dělat.
    NIRA
    NIRA --- ---
    směje se na mě:)))
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    Že z toho možná něco bude.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    dokaze se se mnou krasne usmirit a umi to usmireni i prijmout :)
    TYET
    TYET --- ---
    ruce
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    Jak se krásně doplňujem.. jsme sehraní.. jeho výborný humor.. jak mě letošný Vánoce krásně překvapil až k slzám.. dokážeme se vzájemně inspirovat k věcem, které by nás ani nenapadli, kdyby jsem spolu nebyli... je toho tolik, co bych napsala, ale to bych tu seděla ještě hodně dlouho a to nechci.. nejlepší čas je strávený s ním, hehe ;)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    budu se stále opakovat dokola, ale to, že mě miluje, proto jaká jsem i když je se mnou občas peklo
    NIRA
    NIRA --- ---
    je velice inteligentní
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    ty jeho modré oči, kdykoli se na mě podívá, ztratim řeč...
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že od úterka dře od rána na našem domě, abychom se už mohli co nejdřív stěhovat.. a já po večerech makám s ním a nechápu, jako to jeho úřednické ručičky můžou vydržet, když moje po už třech hodinách nedokážou vyždímat houbičku na nádobí :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    je to pitomost, ale....koupil mi nausnicky k vanocum :) chlap, kterej se neuveritelne stiti jakykoliv bizuterie, veskerym obchodum se vyhyba obloukem
    a jeste k tomu byly steampunkovy - a to ten muj steampunk taky nema rad :)
    /o tom, ze dalsi darek byl posledni vydany dil malazu ani nemluve/ :))
    NIRA
    NIRA --- ---
    je obětavý, chodí kolegům v práci nakupovat:-)))
    _IV_
    _IV_ --- ---
    to s jakou péčí věší moje čerstvě vyprané kalhotky :)
    NIRA
    NIRA --- ---
    REONA: díky moc, oceňuju to :)
    REONA
    REONA --- ---
    Niry příspěvky (popřípadě i reakce na ně) mažu, protože podle mě nejsou k tématu.

    Niro pokud se v tomto nezamyslíš a nezměníš svůj projev, dostaneš RO. Já tady neřeším, zda lidé chválí své reálné partnery, své vysněné idoly nebo Brada Pitta, ale ve Tvém případě se jedná o čisté trollství. Přála bych Ti, aby sis konečně někoho našla a byla s ním šťastná.
    DIVA
    DIVA --- ---
    CERNAAMODRA: lákavá kuriozita .)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    že je tak báječný v posteli i mimo ni. Že se na něj můžu spolehnout.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam