• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    Máme tu spoustu diskuzí o tom, jak partnera změnit, co je na nich špatně, co zase provedli nebo jak stojí všichni za prd, chlapi nebo ženský. Když chcete toho svého - tu svou - pochválit, můžete maximálně ve Hře na vzkazy. Tak to pojďme změnit a pojďme je chválit :)
    rozbalit záhlaví
    NIRA
    NIRA --- ---
    HITOMI: a vycházíte?:-D
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    NIRA: prave proto je to narocnejsi jak obyc zivot :) jinak jsem s nim uz nejakej ten rok zavrena v jednom byte :)

    NIRA
    NIRA --- ---
    LODBROG: když myslíš :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NIRA: No myslím že právě to HITOMI absolvovala... :)
    NIRA
    NIRA --- ---
    HITOMI: cestování samo je vzrušující: stále nové zážitky, ale zkus s ním být měsíc zavřená v jedné cele!
    YUMY
    YUMY --- ---
    za to že vždycky stojí pří mě, i když já bych ze sebou žít nechtěla...a je natolik odvážnej, že si mě dokonce vzal :-)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    ze jsme spolu skvele zvladli mesic v Indii :) najit nekoho, s kym je mozne podobne cestovat je opravdu tezke :)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    LODBROG: Já chodím na swing, ne swingers...trochu rozdíl:-)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    že si můžu večer v klidu vyrazit zatancovat a on se postará o naše dvouměsíční mimčo.
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    Že si myslím, že mě i po 8 měsících má rád. To je něco, co mi dřív přišlo nereálný.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    to, ze se stal mym manzelem a stal se jim rad :) a ze je to ukazkovej manzel, co svou zenu drzi, kdyz zvraci a ulozi ji do postele a stara se o ni a priveze ji banan a mliko a ohreje polivku a porad se pta, jestli vidim a jestli se mi netoci hlava... :) - bylo mi spatne z alkoholu :o)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    jeho usmev, kdyz se vedle nej rano probudim v nasem novem byte a oba jsme maximalne stastni :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že se o mě dokáže postarat, když je mi zle. dojde mě uložit a pak mě chodí kontrolovat jestli jsem ok
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Minule na kalbe s kamošmi, ja som sedela doma v knihách: "Moje žena není normální, ale já jí mám i tak rád" :)
    HRABALKA
    HRABALKA --- ---
    že mě za každé situace dokáže rozesmát.. i když do mě občas předtím musí něco nalít
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    je zkrátka obdivuhodný a podporuje moje nápady. je to prostě největší borec, kterýho jsem kdy poznala
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    Jakym tonem, kdyz si mala na necem pochutnava a dela mnam mnam, ji rika - dobrota, vid? To varila maminka!
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že je stejně "šáhlej" jako já :)
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    Ze mi to neda zadarmo:)
    NIRA
    NIRA --- ---
    mně by se na mém mužilíbilo, kdyby mě nechali organizovat mu život, ale to se bohužel nikomu nelíbí :))
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Ze se ode me sice odstehoval za praci do jinyho mesta, ale uklidil mi tu a nechal mi tu kytku a prstynek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam