• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Ze se ode me sice odstehoval za praci do jinyho mesta, ale uklidil mi tu a nechal mi tu kytku a prstynek.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    že když dneska miminko vstávalo v půl šesté, tak ho sám od sebe přebalil, oblíknul a vyrazil s ním na skoro dvouhodinovou procházku po okolí hotelu, abych se mohla ještě trochu vyspat.
    _IV_
    _IV_ --- ---
    jak pokaždé, když jede kolem mé práce, zastaví u okna a zamává :)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Mama se trapi s bakalarkou a neumi delat s excelem, tak ji vcera udelal krasny tabulky a grafy a pomohl ji (ja jsem na to byla lina). Taky kdyz mela padesatiny, tak jsme ji se segrou potrebovali nejak predat darek a napsat prani a nejak nas nic nenapadalo dobryho, tak ji napsal vtipnou basnicku, to jsem fakt koukala, na co vsechno ma talent :)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    ze sel vcera se mnou, i kdyz se mu strasne nechtelo, je to lepsi nez puget kytek, bylo to nejhezci "gesto", ktery pro me v posledni dobe udelal.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    přikládá mi návod k použití sebe samého
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Můj zase párkrát po sobě přinesl nějaký žvanec na večeři. :) (A semtam vaří.)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    _IV_: u nas taky tak, ale ted dokonce i vari a to se mi taky dost libi
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    Že si hodně povídáme.
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    _IV_: To je hezký zvyk.
    _IV_
    _IV_ --- ---
    nevaří, takže vždy když vařím já, tak on umývá nádobí :)
    NIRA
    NIRA --- ---
    pořád se na mě TAk hezky dívá...:)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    Cim je starsi, tim je krasnejsi :)) a uchvatne vari!
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    ze me uklidnuje, podporuje a zaroven usmernuje :)))
    QUORRA
    QUORRA --- ---
    Že mi sám od sebe píše! Sice žádná romantika, ale aspoň něco.
    NIRA
    NIRA --- ---
    pozval mě na premiéru:)
    NIRA
    NIRA --- ---
    a morálně mě usměrňuje
    NIRA
    NIRA --- ---
    mě se na něm líbí, že po mě pořád hezky kouká
    PUCZ
    PUCZ --- ---
    Udělal mi ty nejkrásnější narozeniny za posledních deset let:)
    MOTYLEK
    MOTYLEK --- ---
    Po tom, co jsem si přečetla diskuzi, ve které si ženy stěžovaly na své muže, že z nich muži dělají blbce (muži se s nimi dokážou do krve pohádat o nějaké kravině, přičemž tvrdí svou bohapustou lež jako nevyvratitelnou pravdu) a vysmívají se jim... jsem tak ráda, že můj muž mě bere jako partnerku, se kterou žije, protože ji má rád, proto se mnou nikdy nesoutěží, nebere mě jako protivníka, nepotřebuje mi dokazovat, že jsem hloupější než on, nepotřebuje budit zdání převahy nade mnou. Bere mě jako rovnocennou partnerku a je mi rovnocenným partnerem. Jsme každý jiný a přesto jsme si rovni. Mým chybám se směje (nikoliv vysmívá) od srdce a upřímně, až se k tomu sama spontánně přidám. Nevyčítá mi příliš moje chyby, vidí-li, že se jimi sama zaobírám a trápím a snažím se s nimi něco dělat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam