• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    MAJKLA: Mně se podlamujou ty kolena ještě po víc jak čtyřech letech a mám pocit, že jen tak nepřestanou :-)
    MAJKLA
    MAJKLA --- ---
    Přesto že sme spolu už přes dva roky téměř denně, pořád si máme co povídat a čemu se smát. I po tý době se mi podlamujou kolena, když se mi zadívá do očí. Dokáže na sobě pracovat, aby nám spolu bylo čím dál tim líp, umí uznat chybu a hlavně zatnout zuby a rozdejchat to, když chybuju já. Získala sem díky němu stovky báječnejch zážitků a když sem se dneska v noci probudila z noční můry, podívala sem se na něj a všechna tíseň i strach zmizely. Už snad ani nemá smysl zmiňovat jeho "úspěchy v posteli", v práci atd atd :) dělá mě šťastnou a sem na něj pyšná... strašně moc doufám, že je to vzájemný,...
    (a ačkoliv sem proti tý jeho posilce zezačátku lamentovala, už je to jasný, že mi z něj roste čim dál tim větší fešák :)))
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    PETKAF: taky jsme ted absolvovali tyden spolu v porodnici a bylo to moc pekny, krasne se o toho naseho fesaka stara a me uklidnuje
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Každý den a v každém okamžiku překonává všechna očekávání, která jsem si kdy dovolil mít, i ta o kterých jsem si jen tiše snil.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    :)
    Holky nestyďte se! | Blog | Čilichili
    http://cilichili.cz/blog/holky-nestydte-se/
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    nejen že je báječný a má skvělou sestru (to vím od začátku), ale má i úžasné rodiče? ooo, miluju ho ještě víc :)
    PETKAF
    PETKAF --- ---
    Je ten nejlepší táta a partner na světě. Byl se mnou týden v porodnici a naši dcerku celou dobu opečovával abych mohla odpočivat po operaci
    REONA
    REONA --- ---
    Že se stal otcem z něj udělalo téměř ideálního manžela. I když má náročnou práci, tak se strašně moc snaží být mi psychickou oporou i pomocnou rukou. Vím, že jsou chlapi s přístupem "vydělávám a když přijdu domů, tak chci klid" a jsem neskutečně vděčná, že takového doma nemám.
    SASH
    SASH --- ---
    jakej je to blazen a silenec a neni s nim nuda
    ze se mnou dokaze drzet krok pri kazde kalbe
    jak se chova k mym kockam
    ze je inteligentni a ma vseobecnej prehled
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    už půl roku se snaží, abych se cítila co nejlépe :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    je tak zlatý a skvělý, že i na večeru s kamarádkami, kdy by se čekalo nějaké stěžování, mám chuť ho jen chválit :)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    ASHLY: Můj nemá tetování, ale jinak všechno přesně!
    JANITA
    JANITA --- ---
    Libi se mi na nem, jak se o nas stara:)
    ASHLY
    ASHLY --- ---
    Líbí se mi jeho první pohled, když se ráno probudím vedle něj,
    Líbí se mi ho pozorovat, když vaří a je u toho polonahej hrozně sexy,
    Líbí se mi jeho přehnaná zodpovědnost (kterou někdy nenávidím),
    Líbí se mi když jednou za čas udělá něco zlobivýho,
    Líbí se mi, když mi vysvětluje něco, čemu nerozumím,
    Líbí se mi, když mluví svým klidným hlasem, miluju ho poslouchat,
    Líbí se mi když je opilý, je k sežrání roztomilej,
    Líbí se mi jeho charakter,
    Líbí se mi s ním sex, nejvíc,
    Líbí se mi jeho krásný ruce, který mě uměj tak něžně hladit,
    Líbí se mi jeho dlouhý vlasy,
    Líbí se mi jeho tetování,
    Líbí se mi jeho vousky
    Líbí se mi každičkej kousek jeho těla...
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že mě ráno vzbudí, jen aby mi řekl, že na obloze je nádherná duha a ať se podívám :)
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Dneska je to 10 let. Hmm, táto, zrajeme (doufám, že ne jako sejra - měkneme a smrádneme ;). Díky, miluju tě jako první den.
    TEMSTEAG
    TEMSTEAG --- ---
    Ze i po dvou rocich manzelstvi se na me zamilovane diva, ze me podporuje ve vsem co si usmyslim a jak perfektni ma zadek!
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Poprve v zivote mam pocit klidu
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Miluju chlapy, kteří mě dokážou rozesmát, i kdyby to měla být nějaká blbost :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že nejdříve zásadně odmítal možnost jít se mnou k porodu a teď postupem času v něm uzrává i ta myšlenka, že tam půjde se mnou dobrovolně :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam