• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    REONACo se vám na něm / ní líbí, pochvalme je!
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Jak mě umí rozesmát v každé situaci - včera jsem se vzbudila s bolestí hlavy, zablokovaným krkem, navíc jsme vyráželi na rodinnou oslavu se zpožděním.. no prostě jsem nebyla dobře naladěná.
    V metru jsme seděli naproti sobě, já se mračila a koukala jinam.. a on na mě začal dělat "nenápadné" obličeje.
    Třeba trhl obočím nahoru a když jsem se na něj podívala, dělal jako že nic. Nebo zvedl jenom koutky a pak zase nasadil neutrální výraz.
    Během dvou minut už jsem musela dusit smích a nakonec se na mě usmál naplno, se zamilovanými jiskřičkami v očích a svět byl zase v pořádku :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že i přesto, že tam jít nechtěl, tak šel a teď toho nelituje ba naopak. vážím si ho o to víc..
    KACAHBA
    KACAHBA --- ---
    NIGHTFURY: Chápu, mám to stejné - po třech letech ta chemie stále funguje. A abych ho také pochválila:) Nosí mi kytičky z venčení a aniž by mě vzbudil vždycky vstane první a chodí venčit:) A dalších tisíc a jedna věc :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    neuvěřitelně mi voní a když přijde v noci (jako třeba včera), když už spím, jen ta vůně a jeho blízkost mi dodá pocit bezpečí :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Mně se na ní líbí jak je fyzicky nezničitelná;
    já sebou švihnu na lyžích a ještě po dvou dnech jsem rád že se trefím lžící do pusy,
    a ona spadne z koně přes překážku a spadne na ní částečně kůň a částečně překážka, a o par chvil mi píše "jo, pár modřin, nějaké odřeniny, už zase stojím".
    Pak že ženský nepřežijou všechno :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    včera jsem dávala prát ručníky a zapomněla jsem nachystat čisté. večer jsem se šla koupat až po mužovi a na věšáku krom jeho visel už i můj - nejenže nebrblal, že musel před půl koupelny mokrý, ale ještě se postaral, aby mě nečekalo totéž!
    maličkost, ale potěšilo fakt hodně.
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že i přesto, že jsem si myslela, že jsem na vše sama, tak mi ukázal, že se dovede postarat o dceru, mě když onemocním i domácnost, které se jinak vyhýbá...
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    každé ráno po zazvonění mého budíku mě pevně obejme, dá mi pusu do vlasů a zamumlá něco hezkého, takže se mi vůbec nechce vstávat :)
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že mi nechává vzkazy na dcerky abecedním koberci :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    v sobotu do nebes vychválil moje lívanečky a v neděli sám od sebe vstal a šel pro rohlíky k snídani :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    že přijede klidně uprostřed noci z oslavy, aby se ke mně mohl přitulit a abychom mohli společně vstávat
    že jeho první reakce po probuzení je spokojený úsměv
    že už jen to, že jsme spolu, způsobuje, že celá zářím (říká okolí)
    a že se líbil i babičce :))
    _IV_
    _IV_ --- ---
    že mě dokáže obměkčit :)
    COURT
    COURT --- ---
    krásně voní
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    že mi včera, když mi bylo špatně, přivezl léky a držel mě za ruku a hladil po vlasech :)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    MAJKLA: Mně se podlamujou ty kolena ještě po víc jak čtyřech letech a mám pocit, že jen tak nepřestanou :-)
    MAJKLA
    MAJKLA --- ---
    Přesto že sme spolu už přes dva roky téměř denně, pořád si máme co povídat a čemu se smát. I po tý době se mi podlamujou kolena, když se mi zadívá do očí. Dokáže na sobě pracovat, aby nám spolu bylo čím dál tim líp, umí uznat chybu a hlavně zatnout zuby a rozdejchat to, když chybuju já. Získala sem díky němu stovky báječnejch zážitků a když sem se dneska v noci probudila z noční můry, podívala sem se na něj a všechna tíseň i strach zmizely. Už snad ani nemá smysl zmiňovat jeho "úspěchy v posteli", v práci atd atd :) dělá mě šťastnou a sem na něj pyšná... strašně moc doufám, že je to vzájemný,...
    (a ačkoliv sem proti tý jeho posilce zezačátku lamentovala, už je to jasný, že mi z něj roste čim dál tim větší fešák :)))
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    PETKAF: taky jsme ted absolvovali tyden spolu v porodnici a bylo to moc pekny, krasne se o toho naseho fesaka stara a me uklidnuje
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    Každý den a v každém okamžiku překonává všechna očekávání, která jsem si kdy dovolil mít, i ta o kterých jsem si jen tiše snil.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    :)
    Holky nestyďte se! | Blog | Čilichili
    http://cilichili.cz/blog/holky-nestydte-se/
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    nejen že je báječný a má skvělou sestru (to vím od začátku), ale má i úžasné rodiče? ooo, miluju ho ještě víc :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam