• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PANAAKBListy.cz - denik o vsem, o cem se toho dost namluvi
    CD0M3
    CD0M3 --- ---
    konkrétně tu - http://blisty.cz/2003/7/7/art14662.html

    nepamatuju se, že by mě kdokoliv alespoň kontaktoval ohledně onoho překladu.
    a uráží mě i fakt, že by si mě, díky tomuto, někdo mohl s tím to serverem dokonce spojovat.
    _THE_WOLF_
    _THE_WOLF_ --- ---
    CD0M3: konkretne?
    CD0M3
    CD0M3 --- ---
    mám dotaz - jsou blisty intelektuálně nadřazeny autorským právům a tudíž mohou publikovat bez svolení co kde najdou - a to aniž by se alespoň obtěžovaly o svém činu informovat původní autory textu?
    PRSADLEEU
    PRSADLEEU --- ---
    no. možná tady taky ne!
    PRSADLEEU
    PRSADLEEU --- ---
    aha. tadyy to je. tu se pry muzu vysukat, rikal diod nebo tak nejak, jsem si to popleta v boude o radaru!! ts.:)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    a ZLYSOUSED je přízemní pologramotný debil. (jakkoliv Blisty nemusím úplně bez výhrad)
    ZLYSOUSED
    ZLYSOUSED --- ---
    Blisty jsou hanebný islamofilní škvár!
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ale teď teda o té Gaze zveřejnili spoustu zajímavých článků, to se musí nechat. když si člověk odmyslí některé "kotrboverzní" interpretace a komentáře, tak je tam hodně zajímavého k přečtení.
    LADOR
    LADOR --- ---
    :( smuténka
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    jsou to jen sliby... volná diskuze je buržoazní přežitek, svoboda je poznaná nutnost číst si co Kotrba uzná za vhodné, a sám držet hubu a krok :-)
    LADOR
    LADOR --- ---
    jak že to vypadá s diskuzí na bl? už se na ni těším.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    reklama:
    cyklus projekcí dokumentárních filmů, reflektujících polistopadový vývoj. V praze, vstup volný.
    [ doba železná a kožená / kino / 9.11.2008 / CR - Praha - Pražské vysoké školy - VSTUP VOLNÝ ]
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    //OT

    založil jsem nový klub, na nyxu mi chyběl. pokud máte zájem a co říct k tématu, budu samozřejmě rád..

    [ Novináři (nejen!) na nyxu ]
    PANAAK
    PANAAK --- ---
    TIGRE: jj, takovej udrzbar / vyvojar.. .), coz je hlavni duvod vzniku tehle diskuse..
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    no budu zvedavy a budu se tesit.
    ty se na blistech nejak podilis ?
    PANAAK
    PANAAK --- ---
    TIGRE: taky je ve vyvoji rss export jednotlivych temat a zaroven jejich sprava - ze si budes moct navolit svuj profil v hierarchii temat.. to by mohlo trochu pomoct s vyberem...
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    tyjo nevim - ja je driv cetl pomerne pravidelne v poslednim roce dvou mi prijde ze se kolem blistu zacalo stahovat vic a vic grafomanu a stava se z toho v mych ocich takova podivna smes ruznych filipik. kvantitativne to slo nahoru, clovek to ani nestaci procitat, kvalitativne je to ale spis tak ode zdi ke zdi.
    PANAAK
    PANAAK --- ---
    TIGRE: cim myslis, ze to je?
    TIGRE
    TIGRE --- ---
    ha auditko vitam, i kdyz k blistum mam dost ambivalentni vztah. jinak mi teda osobne prijde ze kvalitativne jdou posledni dobou spis dolu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam