• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMOPRAÚstav dálného východu
    Tento klub bude určen studentům,profesorům,řádným občanům..Vlastně jakémukoliv asijsko-dálnému fanouškovi.. http://udlv.ff.cuni.cz/default.htm
    rozbalit záhlaví
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    VORTAVOR: co email?
    mě celkem vždy na něm fungoval
    VORTAVOR
    VORTAVOR --- ---
    spíš řešim, kdy sehnat Glomba...
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    AMOPRA: no ja mam jeste onacejsi problem, v isu mam zapsano, ale zrovna sehnala mam v plachte za sest ale v systemu za pet, atd.
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    DOBYTEK: hele nesouhlasí..
    Sehnala mám v indexu,ale do sisu ho u asi nedokopu, takže to budu řešit přes sekretářku..

    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    souhlasi vam pocty kreditu v plachte s ISem? resite to nejak?
    WEIRONG
    WEIRONG --- ---
    VORTAVOR: pokud vím, na slovensku to bude až v prosinci
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    Dík.
    BAR_CA
    BAR_CA --- ---
    PENDREK: je na nejaky celorepublikovy knihovnicky konferenci, pokud se nepletu
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    PENDREK: to nevím, ale ten další týden tam tak jeden den nebude
    VORTAVOR
    VORTAVOR --- ---
    mám pocit že má být sinologická konforence na slovensku .....ale ty byla minulý rok o dost později...
    PENDREK
    PENDREK --- ---
    V aktualitách sinologie čtu "Knihovna UDLV bude ve dnech 8.-11.9. zavřena z důvodu účasti paní knihovnice na konferenci". Nevíte o jakou konferenci jde?
    WEIRONG
    WEIRONG --- ---
    http://www.archive.org/details/texts
    Možná už to sem někdo dával, ale já teď dostala tento odkaz od kolegyně sinoložky a jsem nadšená, tak jsem se chtěla podělit.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Nevíte čirou náhodou někdo víc o skupině True Jesus Church?
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    preci jen, schovavat se sekretarce bude mnohem tezsi, ona tam ma takovou strategickou polohu :)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    potřebuji dopast jen zápočet do indexu..tak super, nechám to na sekretariátu..)
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    :))) tak jestli od nej jenom potrebuje neco podepsat, tak mu to nech u sekretarky, jestli potrebujes neco osobne, tak holt volat, telefony vetsinou zveda :)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    DOBYTEK: já vůbec nevím..viděla jsem ho jen jednou na písemné zkoušce, asi si mě s někým plete
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    cos mu provedla? :)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    DOBYTEK: jojo..))..je výborný sprintér..))

    minule jsem šla s profesorkou po schodech a ona, ať jdu sní, že kouří venku a když jsem vyšla ven, tak mě uviděl a šel zadem...i ona se smála..)
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    fakt? husty :)
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    super..)))..

    nechápu,ale vždy,když mě vidí, tkak začíná utíkat..a to chci jen zapsat zkoušku..))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam