• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROHATEJTchýně
    Vážně i nevážně o ženách, které si muži ani ženy nemohou vybrat a které jim zasahují do životů zcela zásadním způsobem.

    Veselé i smutné příběhy ze života tohoto živočišného druhu ...

    rozbalit záhlaví
    FELIS
    FELIS --- ---
    REONA: no tak honza vi, ze mi to vadi, ale taky vi, ze vim, ze je to jeho rozhodnuti ;)
    A tchyne mi rekla, ze stejne pocitala, ze travit nebude u nich, tak mam mozna body, ale uvidim :)
    REONA
    REONA --- ---
    FELIS: No u nás to bude letos opět každej u svojí mamky. Sice už mi to tolik nevadí, ale stejně se tvářím jakože jo ;) "no jasný, prostě nechceš trávit Vánoce se mnou, tak se o tom nemusíme dál bavit" :)
    FELIS
    FELIS --- ---
    REONA: vim jak Ti je, mame to uplne stejne, tak uvidime, jak napresrok uspejeme :)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    THE_MIRACLE: Jasně! Je fajn, že to tak bereš .-)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    KIM13: jj, ja vim, ale protoze ji mam rad, tak to holt u ni musim zkousnout. Obcas to vybubla, vetsinou to zvladam tlumit :-). Nikdo nejsme dokonalej, ze?
    KIM13
    KIM13 --- ---
    DRAGEL: A co jsi dostal teď naposledy?.-)))
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    KIM13: až mu začne říkat co je lepší a nosit mu to domu, tak to pochopí ;-)
    KIM13
    KIM13 --- ---
    THE_MIRACLE: Nechci Ti zkazit náladu, ale perfektcionistu nikdy nepřevychováš.-))) Na čas třeba utlumíš, ale stejně to pak vybublá .-)))
    KIM13
    KIM13 --- ---
    DRAGEL: Poznávám Tě!.-))))))
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    DRAGEL: ale ona je jinak fakt hodna... jen tohle me prudi...Asi je to dano i tim, ze jsou krapet rodina perfekcionalistu. Pritelkyni uz sem si trochu prevychoval :-)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    THE_MIRACLE: asi bych jí řekl, že taky není zrovna "nová":-)))
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    Tak vam musim rict... Uz sem psal, ze moje tchyne je hodna a mam ji rad, ale je zajimave, jak se jeji chovani vyvinulo. Uz pres pul roku bydlime s pritelkyni sami a je zajimave, ze kdyz jsme mi u nich, je vse v pohode, ale jak prijedou k nam, ma takove ty tipicke tchynovske narazky.... Tady se to vykla, tohle je odreny, tohle bych udelala jinak. Proste me to krapet prudi, prestoze sem chlap. Chapu, jak to pak musi srat zensky!
    PETULINKA
    PETULINKA --- ---
    já mám tchýni vpohodě.. dokonce až moc podezřele vpohodě.. :))
    REONA
    REONA --- ---
    Dřív jsem tu psala o skvělé přítelově mamince a teď - po víc než půl roce od mého posledního příspěvku - je to stále skvělé. Po mé promoci jsme si potykaly a teď spolu chodíme na squash a vždycky si to naprosto užijeme :)

    Jak psala před časem Kalhotka s Vánocemi - řešili jsme stejný problém - já chtěla být s ním, on s rodičema. Ale jelikož mám naprosto stoprocentní vztah se svojí mámou, tak jsem si uvědomila, že vlastně naše domácí Vánoce s mamkou a bráchou miluju a že si neumím představit Vánoce jen my dva doma, s našima dvěma kocourama...no, na rok je zase pokoj, pak nastane nové kolo vyjednávání :)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    XMARGE: jj, diky
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    THE_MIRACLE: Tohle by mohlo stačit ne?:o)
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    KIM13: to mne napada pokazde, kdyz tam jedu :-). ale ja to nebyl, zas tak casto tam nejezdim... ale nebyla by spatna fotka do zahlavi klubu...
    KIM13
    KIM13 --- ---
    Dneska jsme jela autem přes obec Chýně a někdo na ceduli připsal dopředu T. Hodně mne to pobavilo .-)))))))))))
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    No tak teď nevím, jestli sem vůbec psát, protože já mám tchýni (jestli se přítelově mamce, když nejsme sezdaní, ale máme spolu dítě, dá říkat) naprosto miliónovou a od začátku tvrdím, že tuhle druhou mamku mám za odměnu ;-)
    Ta první mi to osm let bohatě vynahrazovala a byla jedním z důvodů, proč jsem ten vztah ukončila.
    Ta současná - ta by asi v očích některých lidí byla potenciálem na "babu tchýni" - původně učitelka na základce, oba své syny a vnuky miluje a vidí se v nich, každou neděli se k ní chodí na oběd...
    Jenže ona je neskutečně hodná a při tom má radar, kdy vycouvat a dát prostor... Na ty obědy k ní chodíme všichni a rádi, včetně vnuků a občas některé z jejich přítelkyň. Vaří výborně, navíc ještě vyfasujeme další porce domů.
    Vlastně mi tak nějak kompenzuje mou vlastní mamku, která je na druhém konci republiky...
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Přidám svoji trošku do mlýna.
    Moje tchyňka s tchánem jsou naprosto úžasní lidé. Miluju je moc a těším se vždycky, když k nim jedeme nebo oni navštíví nás. Můj manžel to má podobně (tedy alespoň tak mluví přede mnou a s nimi), má to okořené tím, že s mým tátou spolupracuje.
    A vánoce u nás probíhají poněkud cestovatelsky. Což je asi víc moje vina. Mám oboje rodiče moc ráda, tudíž trvám na tom, že se na Štědrý den uvidíme. 23. odpoledne doma ozdobíme stromeček a 24. ráno naložíme do auta dárečky a vyrazíme k manželovým rodičům a sestrám, mámě pomůžu v kuchyni (stejnak se tam sejdeme všichni), jdeme krmit kačenky (jejich rodinná tradice-ještě z dob, kdy byly neteřinky malé), rozdáme dárečky pod příslušné stromky a plynule přejedeme k mým rodičům, tam se čeká se zdobením stromku na nás (když se to stíhá, tak zajdeme ještě na hřbitov), poveselíme, položíme dary a jedeme k sobě domů a tam máme endlich ten Štědrý den. :o)
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    KALHOTKA: O.K.
    Nemám rád zbytečná nedorozumění, nemyslel jsem to nijak špatně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam