• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOTHER_ENVYEtnologie
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    _B2SPIRIT_: Jsou jen dva druhy lidí.

    - ti, co dělí lidi na dva druhy
    - a ti ostatní

    ;-)
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    _B2SPIRIT_: Fthagn!
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    z pardubic, založil to tam a ted ho vyhodili.., ja proti nemu nemůžu říct jedinýho slova ale....
    RED_POPPY_DOLL
    RED_POPPY_DOLL --- ---
    TWISTRABBIT: Počkej, pokčkej, odkud jako? Z Pic, nebo z Phy?
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    TWISTRABBIT: fakt? tak to musim skodolibe rict ze me to az skoro tesi...u statnic nas totiz vsechny dost nechutne potapel (takze jsem mela ve vysledku znamky 1, 1, 3 - za tri od nej samoze)
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    GHOSTDOG: šalandu vyrazili..:(
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    TWISTRABBIT: se salandou?! no to potez tedy...
    ULO
    ULO --- ---
    Jan Pokorný
    RED_POPPY_DOLL
    RED_POPPY_DOLL --- ---
    ULO: Kdo je autorem?
    ULO
    ULO --- ---
    poslední vec a uz nebudu otravovat, ale toto pobavilo :"někteří lidé s perverzními sklony se stávají skautskými vedoucími, pohřebáky nebo členy americké armády. Tomu nezabráníš. Etnologie uspokojí všechny.
    Teď dopiju šťávu z dědečka, naříznu si penis, abych ho měl jako klokan a půjdu jen s bederní šňůrkou hledat nějakou slušnou, zašitou dívku pro sebe a své bratry."
    ULO
    ULO --- ---
    způsoby obzivy, rádla, lovecké a sběračské strategie, mimochodem i zminované klučení a vypalování lesů za získáním obdělavatelné půdy
    ULO
    ULO --- ---
    etnologické ekonomie?
    JAJINEK
    JAJINEK --- ---
    ekonomická etnologie? to je co? :)
    ULO
    ULO --- ---
    jinak jeden takový klub pro etnology je taky na okoun.cz pod maskovaným názvem slash n' burn (vznikl prý po první hodine ekonomický etnologie) :) ale nevím jestli to tam zije ci ne
    TWISTRABBIT
    TWISTRABBIT --- ---
    kašpar ted hodně děla v Pardubicích, tak se tam už do toho míň sere, ale pořád tam je..
    ULO
    ULO --- ---
    jojo prokopík!
    díky uplně mi vypadlo jeho jmeno. Kaspar je tam porad, jestli chces na doktoradský tak vrele doporucuju, nemusis tam ani být ani ucit a jeste ti za to budou platit :) a mezinám berou vsechny (za kazdyho maji dienky). omlouvám se za straslivy chyby a preklepy, jsem na tom asi jeko gerald durell, jen můj sloh není tak vytříbeny.
    RED_POPPY_DOLL
    RED_POPPY_DOLL --- ---
    GHOSTDOG: Je a asi ještě dlouho bude. Pořád stejná sestava bez naděje na obměnu.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    jinak jsem absolvent...končila jsem tuším 2005 nebo 6...

    BTW je na katedře ještě kašpar? občas mám takové cukání jít na doktorandské.-)
    RED_POPPY_DOLL
    RED_POPPY_DOLL --- ---
    ULO:
    GHOSTDOG: Ještě mě napadá, když jsme u těch ---sexuálů, tak o metrosexuálech psala Zuzana Martincová, ale "jen" postupku.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ULO: prokopík. psal to u skupnika tusim (btw to je zrovna modelovy asexual.-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam