• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    tak a něco málo obrázků:

    Ha Noi http://morten.rajce.idnes.cz/HANOJ/

    EMIS
    EMIS --- ---
    HAAALA: jj nebo matka vzadu koji dite, ridic kouri a telefonuje ;))
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    EMIS: my jsme jezdili převážně taxíkem, ani jeden nejsme velkej fanda do jízdy na motocyklu... že se na motorku vejde cokoli, vo tom žádná - akorát mi trochu zatrnulo, když jsme předjížděli dvě slečny, přičemž ta vzadu držela holejma rukama tabuli skla tak 1,20 na pul metru, a ještě před ní měla menší... v tamním provozu
    nebo ty matky s dětma cca dvouletejma, co se jich zezadu držej...
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    HAAALA: dik, vyborna alternativa dnesniho psani diplomky :)
    EMIS
    EMIS --- ---
    HAAALA: uplne se tam zas vidim, musim precist cele az bude cas ;) jen teda s tim Xe Om si dovolim oponovat. My jezdli s kamoskou ve dvou bezne. Ono jde o kseft, kdyz zaplatis, za dve, tak ma radost i druhej kamarad ridic. Jinak samozrejme mototaxikari vi, ze na motorku se vejde nekonecne mnoho lidi i nakladu ;)
    Jo jezdili jsme ve dvou i v cyklotaxi, ale to pak casto dopravec po dovezeni sehral scenku jak jsme moc tezky a jak ho boli nohy a domahal se tim taneckem priplatku ;)
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    něco málo rejže do mlýna:

    http://vietnamskaabeceda.blogspot.com/
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    BTW kdyby někdo měl zájem, můžu přenechat SIM kartu zn. vinaphone se zbytkem kreditu... funguje do českýho mobilu
    PUU
    PUU --- ---
    EMIS: fotky dobry. poslouzili hlavne jako info o pocasi, dik :) my uz to mame za par - 6tyho odlet - jupi ! hele mate tam na fotce slona, kde ste ho potkali ? to byl nakej mistni pracovni mazlik ?
    NEMESIS
    NEMESIS --- ---
    Ahoj, moc se omlouvám za OT, ale trochu mi teče do bot. Je to mou vinou, to nepopírám - myslela jsem, že termín odevzdání je v lednu, a ono je to už tento pátek...

    Děláme ve škole jeden projekt, který spočívá ve sběru informací a impulsů od cizinců žijících v čechách, týkajících se jejich vztahu k Čechům a češství.
    Celá tato snaha povede ke vzniku divadelního pásma na toto téma.

    V souvislosti s tím jsem se chtěla zeptat, jestli by se zde nenašel někdo, kdo by byl cizincem žijícím v Čechách a byl by mi ochoten odpovědět na tyto otázky, případně si se mnou o tom popovídat v poště...

    4 pro vás nejdůležitější věci, které Češi nevědí o vaší vlasti a měli by vědět a proč?

    4 věci, kterých jste se při příjezdu do Čech nejvíc báli.

    4 vzpomínky, ke kterým se rádi vracíte, když se vám stýská.
    po domově.

    čím se češi liší od vašich krajanů?

    Do jaké míry do Vás prosáklo češství?Cítíte se být Čechem?
    EMIS
    EMIS --- ---
    HAAALA: Prave, ze tohohle jsme si nikdy predtim nevslimli ze by to mistnaci delali. Jsem se i divil, ze kupa tech poulicnich mela ty hulky i origo balene, asi lepsi podniky. Pak nektere zas byli vtipne, ty meli sice balene, ale to tak ze mely ciste obaly do kterejch to pak nastrkali asi po tom co to voplachli v kyblu ;))

    Kdyby nekdo chtel kouknout, tak fotky z dovo tady http://rum.ochlasta.cz/main.php?cmd=album&var1=2009_11_Vietnam/
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    EMIS: neutřít si hůlky (nebo lžíci) před jídlem je údajně stejný faux pas, jako u nás smrkat do rukávu... vzhledem k tomu, jak se meje nádobí a příbory u pouličních stánků by si člověk musel utírat asi všechno :))
    EMIS
    EMIS --- ---
    tak my koncime, zejtra litadlo dom ;(((
    co se tyka jidla, tak jsme jedli furt na ulici s mistnakama. Ta polivka je imo ok protoze je prevarena a puvodu vody si nedelam iluze, ale spis nez jidlo mi nebyl prijemne sklenice, co jsou jen vyplachle ;)
    no jedli jsme i v motorestu kde nam mistnak poradil at nejsme prasata a otreme si hulky toaletakem, protoze mistni hulky pouzijou a pak je vrati ;)
    BAR_CA
    BAR_CA --- ---
    PUU: ja mela za 5 mesicu problem jen dvakrat, jednou po jidle z restaurace, jednou po jidle z pekelne spivany hospody, kde jsem ale jedla celkem bezne...proste je to loterie. S ledem jsem problemy nemela, ale je to jiste rizikovy faktor. jinak vodu z kohoutku jsem v Hanoji pouzivala i na caj, ale netusim, jak je to s kvalitou vody na malejch mestech a na vesnici....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam