• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Dekuju:D vsude mrtvo, ale totalne na novej rok a dva dny po nem.. ale prubeh oslav byl moc peknej. Dnes jsme jeli celej den z Dian Bian Phu do Sapy, reknu vam, je to tu turisticky jak blazen, ale zase to oproti Dong Van se smradlavejma pokojema po moci a vajglama okolo zachodu celkem prospeje :D no a 20. uz odlet do cech.... ty lidi mi budou chybet.. jo a v Sape je mlha az na zem
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    stastnej novej rok!
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    http://restowanawewerka.rajce.idnes.cz/Vietnam1_-_Hanoi%2C_Hagiang%2C_Dong_Van./

    Tak vam sem hazim prvni cast fotek.. druhou dam pravdepodobne az v cechach, protoze se mi rozbila nabijecka. Je to tu nadherne, v provincii Dong Van jsou nadherne obleceni lide, vypadaji jako z tibetu. Ted jsme v Lan So a zitra odjizdime dal, smerem do Sapy :)
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    OSPALA_WEWERKA: s*r na fejsbuk, většina Vietnamců ho stejně nemá...
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    H0ANG1: nehledě na to, že DVD, o kterých tvrděj, že mají anglický titulky, nemají buď vůbec žádný, nebo leda korejský...
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Jo přesně tam jsem byla... asi se pujdu porozhlídnout ještě po okolí v noci... budu tu fotit záverečnou práci do školy:-)
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    OSPALA_WEWERKA: zkousej dal FB!!!

    jestli te otravuje zenska s bananama v Hanoji, tak predpokladam, ze jsi byla nekde ve starym meste blizko Jezera. je tam blizko jedna ulice jmenem Hang Ma, tam prodavaj veci na oslavu Tet. to je asi nejpuvodnejsi ulice ze staryho mesta. doporucuju "nebesky lucerny,"-viz. http://www.lucerny.cz/

    minuly Tet byly strasnym hitem...ale po tom pozaru Hl. Posty uz je mozna zakazali

    jo a taky je tam ulice, kde prodavaj piratsky CD, tu taky moc doporucuju, ja si tam poridil celou kolekci Scorseseho a bratru Coenu za smesny prachy....ale bacha, musi te nechat si je vyzkouset, maj tam casto vadny DVD
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    http://restowanawewerka.rajce.net/Vietnam

    Tady budou fotky :) .. už jich je tam pár z dneška... dověděla jsem se, že mají za 10 dní silvestr:-)
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    EMIS: Přemýšlým, že začnu bučet, jako když jdu po václaváku:D
    EMIS
    EMIS --- ---
    OSPALA_WEWERKA: zavidim! To prechazeni je v poho, si zvyknes ;) Ta zenska s bananama nas nahanela kazdej den co jsme tam byli ;) Je pekelna cpe ti to pomalu za behu a je fakt doterna ;)) Dobra obrana zvednout ruce nahoru. Facebook funguje jak kde viz EMIS:
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Tak už jsem tu, v Hanoi je blázinec:D Musí se procházet kpomalu přes silnici a nesmí se zastavit.. dotěrná paní na mě dala tyč s banánama a její klobouk.. za každou cenu to chtěla prodat a jelikož jsme nespala od půl šestý ráno českýho času, tak jsem trošičku morous.. ale je to tu báječný. Lidi milý a usměvavý. Zítra odjíždíme do hor, tak se těším. Jinak.. je možný že mi tu nejde facebook?:D
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Aha... no tak to tatínek pravděpodobně podmázl :D
    EMIS
    EMIS --- ---
    OSPALA_WEWERKA: Hele ted me napada jeste, ze nekde v LP jsem mozna cetl, ze nepujcuji auta bez ridice cizincum co nemaj vietnamskej ridicak. Ale to je mozna blbost nebo to pude podmaznout. My jsme si pucili motorku na kartu pojistence... Na fotky se tesim a preju hlasitej klakson ;))
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Budu posílat fotky : - )
    EMIS
    EMIS --- ---
    OSPALA_WEWERKA: no to ze budes vklidu si nemyslim az to uvidis tak pochopis ;) A tata asi taky pekne zaprska. Myslim si, ze auto zvladam bez problemu, ridil jsem v zemich kde jediny co platilo je zakon silnejsiho drzejsiho a hlasitejsiho klaksonu, ale ridit ve Vietnamu? Ani za zlate sele a kdyz tak maximalne dodavku nebo nakladak. ;) No drzim palce a jsem zvedav na dojmy ;)
    Jinak internet jsme vetsinou potkali formou nejakeho pocitace na recepci, wifi vyjimecne. Kdyz nebyl pc na recepci, tak ve vetsich mestech byla vzdy naka internetova kavarna za par supu.
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Wifi nebo tak tam funguje? No jinak řídit bude táta, takže já jsem v klidu. jen budu poslouchat sem tam nějaký ty vulgární výkřiky:D
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    OSPALA_WEWERKA: v tom pripade doporucuju velkym obloukem se vyhnout Ha Longu a Nha Trang. ale treba Hoi An by v tomle obdobi mohlo byt docela vyprazdeny...ale ja tam byl vlastne az v breznu

    net je ve velkych mestech zadarmo v kazde trochu lepsi kavarne a jinak na hotelech, v tomhle je VN napred pred EU

    jestli si pujcujete auto, tak bych doporucoval i s ridicem, ve vn se treba nebrzdi, ale troubi a prednost tam ma vzdycky silnejsi....to nemluvim o tom, ze pred novym lunarnim rokem potkat v aute dopravaka(kor kdyz jste zapadaci) tak mate razem o par set tisic min

    BAR_CA: to jste tam holky jely se spatnyma lidma...a kde jsou nejaky fotky?
    EMIS
    EMIS --- ---
    OSPALA_WEWERKA: no pocitej s tim, ze to co je v LP je vetsinou plne turistu a tim padem i nahanecu a precenovani a je to diametralni rozdil v chovani a povaze lidi mimo turisticke oblasti.
    Jinak ridit auto ve Vietnamu je imo celkem odvaha, to drzim palce, na to bych asi nemel nervy. ;)
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    DONDYS:Aha, aha..... no uvidíme...:-)
    DONDYS
    DONDYS --- ---
    OSPALA_WEWERKA: internet v pohode. Co rici k tem turistum - ja jsem tam byl jenom na 2 tydny a bohuzel jsem celou dobu byl vicemene v turisticky exponovanych mistech - a ackoli ted na ten vylet docela rad vzpominam, tak kdyz jsem tam byl, tak jsem pocital kazdou minutu kdy uz budu moct vypadnout...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam