• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    HAAALA: No přesně tak, stejný kopečky jako v Sapě jsou v Dong Van, Ha ieng a Cao Bang a ještě ke všemu tamnejsou turisti, takže o to je to krásnější. Ha Long je taky hotel na hotelu, ale ty kopečky co sou potopený ve vodě a pěkný
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    OSPALA_WEWERKA: Sapu nam cpali taky vsichni, ale stacilo mi vypraveni par lidi a ty fotky... a nelituju, ze jsme tam nejeli. to samy zatoka Ha Long, jenom dalsi past na turisty... pravej Vietnam je jinde, tohle je asi takovej Vietnam, jako je Vaclavak Praha...
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    EMIS: No tak aspon to tam nebylo tak zkaceny.. guider nam rikal ze sapu proste musime navstivit ze to ej nezapomenutelnej zazitek..no.. doslovne a presne mel pravdu ale ne v moc pozitivnim slova smyslu.. zitra uz jedeme do hanoie a v sobotu rano odletame domu..
    EMIS
    EMIS --- ---
    zadny prekvapeni, my tam nakonec ani nejeli po zkusenostech z Hue a podobnejch vyhlasenejch mistch v LP...
    Zajeli jsme radsi vedle na dobytci trhy do Bac Ha, to byl sice taky castecne opruz, ale hned z rana nez prijela tuna autobusu to bylo super, kupa domorodcu, mistnaci smlouvajici o dobytek. Ale tuna turistickejch stanku taky no
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Tak Vam povim, ze Sa Pa je misto zkazeny turistama. zlaty zapadlu Ha Giang, Dong Van, Cao Bang,... lidi jsou tu neskutecne doterni a vlezli.. skoda :(
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    EMIS: to jo no.. ja uz nevim jak se presne to maly mestecko jmenovalo ale bylo to v Dong Van, celej den sme se trmceli autem, pak sme dorazili v podvecer do toho mestecka, zalezli do hotelu, kde byl v recepci nejakej pubescentni na zrzavo obarvenej vietnamec. Dali nam klice, tak sem vlezla do svyho pokoje a strasnej smrad, tak se kouknu pokoji a okolo stolku s natisklim obrazkem Spice girls vajglu popel a cosi lepkaveho:D jdu na zachod .. vajgly, cely pprkybko mokry, znechucene odchazim a nahlednu do umyvadla, prave vietnamske chlupy a zbytek nejakyho mejdla :D tak sme rekli pubescentovi, ze to je i na nas moc a pubescent zavolal dalsi tri pubescenty, vydupali schody k pokoji , osprchovali(doslova0 prkynko(jeho vzhled se nezmenil) a zacali opravovat splachovadlo, o cemz sem ani nevedela:D task sme se zvedli a sli naproti.. to je asi tak nejhorsi zazitek s ubytovanim, jinak je to vsude pomerne cisty a lidi jsou desne mili. Stavam se zavislou na stravovani v "garazich" zamilovala jsem se do ryze se sojovkou, jarnich zavitku a spenatu. vcera jsme v Dien Bien prenocovali v prijemnem hotylku v bungalovech. Cely to vypadalo 30 let stary ale prave bungalovy byly stary 2 roky. Strasne se mi libi Cerni Thajci. Mimochodem, nevis jak se rika ty hre, kde si prehazujou vzduchem takovy sacek plneny rejzi nebo fazolema a zaveseny na provazku?
    EMIS
    EMIS --- ---
    OSPALA_WEWERKA: smradlave pokoje po moci? To jste meli hodne kliku my vymetali to nejlevnejsi co jsme kde nasli a vsechno to bylo prekvapive na urovni :)
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Dekuju:D vsude mrtvo, ale totalne na novej rok a dva dny po nem.. ale prubeh oslav byl moc peknej. Dnes jsme jeli celej den z Dian Bian Phu do Sapy, reknu vam, je to tu turisticky jak blazen, ale zase to oproti Dong Van se smradlavejma pokojema po moci a vajglama okolo zachodu celkem prospeje :D no a 20. uz odlet do cech.... ty lidi mi budou chybet.. jo a v Sape je mlha az na zem
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    stastnej novej rok!
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    http://restowanawewerka.rajce.idnes.cz/Vietnam1_-_Hanoi%2C_Hagiang%2C_Dong_Van./

    Tak vam sem hazim prvni cast fotek.. druhou dam pravdepodobne az v cechach, protoze se mi rozbila nabijecka. Je to tu nadherne, v provincii Dong Van jsou nadherne obleceni lide, vypadaji jako z tibetu. Ted jsme v Lan So a zitra odjizdime dal, smerem do Sapy :)
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    OSPALA_WEWERKA: s*r na fejsbuk, většina Vietnamců ho stejně nemá...
    HAAALA
    HAAALA --- ---
    H0ANG1: nehledě na to, že DVD, o kterých tvrděj, že mají anglický titulky, nemají buď vůbec žádný, nebo leda korejský...
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Jo přesně tam jsem byla... asi se pujdu porozhlídnout ještě po okolí v noci... budu tu fotit záverečnou práci do školy:-)
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    OSPALA_WEWERKA: zkousej dal FB!!!

    jestli te otravuje zenska s bananama v Hanoji, tak predpokladam, ze jsi byla nekde ve starym meste blizko Jezera. je tam blizko jedna ulice jmenem Hang Ma, tam prodavaj veci na oslavu Tet. to je asi nejpuvodnejsi ulice ze staryho mesta. doporucuju "nebesky lucerny,"-viz. http://www.lucerny.cz/

    minuly Tet byly strasnym hitem...ale po tom pozaru Hl. Posty uz je mozna zakazali

    jo a taky je tam ulice, kde prodavaj piratsky CD, tu taky moc doporucuju, ja si tam poridil celou kolekci Scorseseho a bratru Coenu za smesny prachy....ale bacha, musi te nechat si je vyzkouset, maj tam casto vadny DVD
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    http://restowanawewerka.rajce.net/Vietnam

    Tady budou fotky :) .. už jich je tam pár z dneška... dověděla jsem se, že mají za 10 dní silvestr:-)
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    EMIS: Přemýšlým, že začnu bučet, jako když jdu po václaváku:D
    EMIS
    EMIS --- ---
    OSPALA_WEWERKA: zavidim! To prechazeni je v poho, si zvyknes ;) Ta zenska s bananama nas nahanela kazdej den co jsme tam byli ;) Je pekelna cpe ti to pomalu za behu a je fakt doterna ;)) Dobra obrana zvednout ruce nahoru. Facebook funguje jak kde viz EMIS:
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Tak už jsem tu, v Hanoi je blázinec:D Musí se procházet kpomalu přes silnici a nesmí se zastavit.. dotěrná paní na mě dala tyč s banánama a její klobouk.. za každou cenu to chtěla prodat a jelikož jsme nespala od půl šestý ráno českýho času, tak jsem trošičku morous.. ale je to tu báječný. Lidi milý a usměvavý. Zítra odjíždíme do hor, tak se těším. Jinak.. je možný že mi tu nejde facebook?:D
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Aha... no tak to tatínek pravděpodobně podmázl :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam