• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    SYDELAY
    SYDELAY --- ---
    ahoj, mám takový dotaz, je lepší si koupit letenky pro vnitrostátní dopravu ve vietnamu (z ho chi minh do hanoie) až tam, nebo radši dopředu už tedka ?
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    za kolik jste tak leteli do vietnamu o prazdninach vlete?
    LYDI
    LYDI --- ---
    pasy je fakt ze sme nechali vsude, nikde nikdy zadny problem
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    SMOKIE: oki děkuju, mám ještě ten mezinárodní, tak to můžu nějak kombinovat
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    ZZGERO: to si teda taky říkám, nechat pas nějakýmu týpkovi v půjčovně...
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    GNUBLA: pas davas jako zastavu vsude, ale na hotelu...takze kdyz nekde bydlis a jdes si pujcit motorku, tak pas stejne nemas...reknes mu jmeno hotelu a nazdar, ja sem teda tam mel dost problem sverovat pas nejakemu nekdy idiotovi na recepci..mel sem pred sebou cestu kolem sveta a nechtel se vracet do cech zrovna pro pas...:)), nekde na hotelu maj sejf na pasy, ale nekde jen lezi na stole..to je ulet..nastesti se tam moc nekrade..maj za to tam vysoke tresty..
    GNUBLA
    GNUBLA --- ---
    MAKAK: nás se ani jednou ani neptali jestli vůbec řidičák máme :) když už chtěli něco jako zástavu, tak pas
    SMOKIE
    SMOKIE --- ---
    Jednoduse : odevzdas ho, kdyz si pucujes motorku jako zastavu a pak jezdis bez nej, pze bily tam nestavej, tak to moc nevadi. Kdyz by precejen neco, ukazes jim vizitku pujcovny.
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    a ještě jedna otázečka, Vietnam nepodepsal žádnou úmluvu o řidičáku, tak jak se to tam s ním dělá?
    CONTRAS
    CONTRAS --- ---
    njn... zapocitano do planu :) dostal jsem tip (aktualni) na hostel v nanningu, kde to vyridej bez problemu...
    ZZGERO
    ZZGERO --- ---
    CONTRAS: umis mandarinsky? ja jsem taky tak jel z honkace do hanoje pres guanzou, nanning a jeste nejaky prdele..a zpatky sem jel po jiznim pobrezi..jen te chci upozornit, ze jak opustis honkac, anglicky nebude skoro nikdo mluvit a jestli tak velice spatne...priprav se na domluvu rukama nohama...gud luck!
    CONTRAS
    CONTRAS --- ---
    GGG: ...neprilitnu tam, vlakem.... ale sehnal jsem radu a navod, jak viza do vietnamu v klidu sezenu v cine
    GGG
    GGG --- ---
    CONTRAS: online to nejde?
    Jak na vietnamské vízum online | BếpViệt.cz
    http://www.bepviet.cz/navod-vietnamske-vizum-online/
    CONTRAS
    CONTRAS --- ---
    zdravim, nemate pls nekdo zkusenosti se ziskanim vietnamskeho viza v honkongu?
    VINNEE
    VINNEE --- ---
    No dneska uplne haloo)))....jsem se vybourala na kole..tedy nekdo to do me naparil, ale prezili jsme to vsichni az na tu motorku.)))...ale zas o me bylo pecovano jak se slusi a patri a nakonec jsem si ulovila rybicku a uplne odrovnala ryzovou palenkou:-)))...cesta pokracuje zdarne dal!!)))
    GGG
    GGG --- ---
    Osobne se mi nejvic libilo na ostrove Phu quoc v breznu - krasny pocasi, zadny turisty kilometrovy prazdny plaze, zajimavy vesnicky, trh s rybama a zelenoinou ktery si pak muze clovek grilovat na plazi, je tam take prales s malinkym pohorim. Koupani luxusni!
    VINNEE
    VINNEE --- ---
    MINOU: jojo souhlas, Hoi An...jak nas Krumlov. I kdyz ty camdske pamatky jsou krasne..ale zas zalezi jak si to udelas. Ja se tu seznamila s jednim rybarem a ten me vzal do sve rodiny a stravila jsem tu taky skvele dva dny..i kdyz ve meste jsem moc tedy nebyla.
    VINNEE
    VINNEE --- ---
    TBK: ja jsem si pujcila motorku a odjela asi 50km za Muine na uplne private plazicku...a co se tyce Rusaku tak v kvetnu je Muine uplne vylidnene a vazne to stoji za to...dokonce jsem si i zadaco zakaitovala! Stalo to za to, hezke 3 dny a konecne trochu odpocinku. Takze bych to nezatracovala...alespon ne mimo sezonu.
    MINOU
    MINOU --- ---
    TBK: Tak to je ka každym. Osobně se mi víc líbilo Mui Ne, než v Hoi An. Mimojiné v Hoi An si tak akorát ušiješ oblečení a nebo zas jedeš na pláž, případně do pagod v okolí. Jako městečko je Hoi An malebnej, ale je tam snad víc bělochů než místních, a to oblečení ve výsledku není až taková bomba... A jo Vietnam může klidně bejt určen pro milovníky povalování se na pláži stejně tak, jako ostatní destinace v JV Asii na poznávací turistiku ;).
    Jak dlouho si tam byl?
    TBK
    TBK --- ---
    MINOU: jasny, ale osobne si myslim, ze se vyplati spis se zdrzet v Hoi anu, nez Mui ne.
    celkove si myslim, ze Vietnam neni urcen pro milovniky povalovani na plazich, na to jsou jine destinace jako Filipiny, Thajsko nebo Indonesie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam