• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    TBK
    TBK --- ---
    3.10.2012 Aeroflot - Vietnam - Saigon - 13 203 Kč

    Cenově zvýhodněné letenky z Krakova nejen do Vietnamu nabízí ruský přepravce Aeroflot.

    Zpáteční letenky z polského Krakova do Saigonu lze koupit za 13 203 Kč. Tarifní podmínky omezují odlety do 31. března s maximální délkou pobytu 1 měsíc a rezervace do 8. října.

    Nechť je příkladem rezervace letenky do Saigonu s odletem z Krakova (KRK) dne 20. ledna a návratem ze Saigonu (SGN) dne 7. února za konečnou cenu 13 203 Kč včetně tax a poplatků
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    EFFKA: vietnam airlines maji ted nejaky promo akce a jsou tam i letenky z Prahy...
    Vietnam Airlines - Bringing Vietnamese Culture to the World
    http://www.vietnamairlines.com/wps/portal/en/site/home?lang=en&country=vietnam&country_code=VN
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    nepojedete nekdo v pristich 14 dnech z Cech do Hanoe???
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    kdyz chytnes akci levne do BKK tak asi tam a pak do vn...
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    jak se nejlip a nejlevneji dostat letecky do vietnamu? klasicky lety co mi vyhleda skyscanner me nezajimaj, spis nejaky mozny levnejsi varianty a nevim, pres jaka mesta
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    KATKA119: ja ti pisnu jsem v hanoi jeste dva dalsi emsice tak muzeme zajit na pivco..
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    MAEDHROS: ale je na tom hodně pravdy, to musíš uznat
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Nojo. iDNES. Kvalita jako vždycky...:-}
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    Hanoj si ničí turistickou pověst. Na které triky musíte dát pozor - iDNES.cz
    http://cestovani.idnes.cz/jak-vypada-kapitalismus-ve-vietnamu-d7e-/kolem-sveta.aspx?c=A120827_173608_kolem-sveta_skr
    GNUBLA
    GNUBLA --- ---
    KATKA119: tak jestli na to máš víc času tak doporučuju zastávku ve vesničce pho-lu. maj tam "moc dobrou" samovznětlivou kukuřičnou pálenku a nedělní trh doslova stojí zato! a dá se tam pujčit motorka a vyjížďka po okolí parádní!!!
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    tak je to nakonec ještě jinak, asi se tu vykašlu na školu, takže bych do Sapy jela klidně na dýl (4 dny až týden). Není tu NÁHODOU:-) někdo kdo v rozmezí od 3. do 15. 9. tam plánuje jet? Já to sice zvládnu sama, nebojím se ani mi samota nevadí ale ráda bych i poznala nový lidi. Momentálně jsem v Hanoji, tak pokud má někdo podobné plány, pošlete sms na +420776177202. (na netu už teď asi moc nebudu)
    SKINNER
    SKINNER --- ---
    KATKA119: podle mě, jestli na to máš jen dva dny (a navíc neúplné, protože z Lao Cai je to ještě asi 2-3 hodiny..) a chceš zrovna do Sapy, tak asi průvodce s motorkou, místních cestovek je tam hafo. Samotná noční cesta vlakem s karaoke vagonem je sám o sobě taky zážitek:)
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    mohl byste mi nekdo poradit? jsem v hanoji a chci do Sapy- bohužel můžu jet jen v pátek večer vlakem a z nedele na pondeli vlakem zpet. Je lepší koupit si to s cestovkou, která mi umožní vidět za ty 2 dny co se dá- vodopád, nějakou vesnici kde se i spi apod. Nebo tam mam jet sama vlakem a tam si pujcit pruvodce s motorkou? a na kolik to popripade vyjde? a nebo to na 2 dny nema vubec smysl a mam jet nekam jinam? ale rada bych Sapu videla.. diky za odpovedi
    ZLAJA
    ZLAJA --- ---
    MAKAK: Já do Hanoje odlétám teď v sobotu 18.8. :)
    SID
    SID --- ---
    MINOU:
    ZZGERO: je tam hrozna inflace, ja tam byla kveten/cerven s LP ze zacatku r 12 a uz tak se ceny dost lisily pricemz to bylo mimo turistickou sezonu
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    Neni nebo nebude nekdo v Hanoji?
    EFFKA
    EFFKA --- ---
    díky za tipy! samozřejmě mě těší, že to vyjde nejspíš na levněji, než jsem si myslela.
    S motorkou nevím, nikdy jsem ji neřídila, ale tak uvidím no.
    Sama jsem zvědavá, jak se to nakonec naplánuje.
    BAR_CA
    BAR_CA --- ---
    MAKAK: taky bych doporucila pujceni. pokud dobre nerozumis motorkam, tak ti mistni s nejvetsi pravdepodobnosti prodaj za strasny penize desnou kraksnu, ktera se ti klidne po par kilometrech rozpadne. pujcovny vetsinou stroje udrzujou v prijatelnym stavu, takze to je bezpecnejsi a vychazi to v dusledku levnejc. krom toho nebudes muset resit nasledny prodej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam