• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    DIDI23: Emirates lítají z Prahy.
    DIDI23
    DIDI23 --- ---
    STARAKRYSA: díky. A to ste asi neletěli z ČR ?
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    DIDI23: my leteli po druhy s emirates pres dubaj do hochiminhcity a upe v cajku (v prosinci tusim ze za 15000 se vsim vsudy zpatecni)...jinak pak mistnima po vietnamu/thajsku. ale pokud muzu doporucit, vyhni se hanojskymu letisti a hanoji :D me se to mesto teda nelibilo a zaclo to uz na letisti...zlatej hochiminh...o necem jinym.
    DIDI23
    DIDI23 --- ---
    Zdravim všechny příznivce Vietnamu :)
    chtěla bych se tady informovat jak jste vyřešili letenky tam ? kde bývají nejlevnější a nejvýhodnější? jaký máte zkušenosti. a s čím ste letěli/lítáte vy ? JKdy je nejlíp je koupit aby byli co nejlevnější?(jedna známá říkala že nejlepšá jke koupit je ted na podzim-chceme letět v dubnu). A taky že je lepší letět z ČR do hanoje ale do ČR ze sajgonu že je to takle mnohem levnější.?

    děkuju moc za pomoc
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    vzpominka na Halong Bay :)
    SKINNER
    SKINNER --- ---
    Nemel by tady nekdo z vietnamistu k dispozici zivotopis Ho Ci Mina od Duikera v pdf? Klidne v anglictine.. diky!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Ahoj,
    sháním někoho, kdo by mi mohl pomoci s překladem malého letáčku z češtiny do vietnamštiny. Pracuji v neziskovce s uživateli drog, takže nemohu pořádně zaplatit. Nabídnout mohu akorát posezení u kávy, případně nějakou protišlužbu... víc asi ne :(
    Jsem si vědoma toho, že to není nikterak lukrativní, ale šlo by fakt jen o malý leták, který bychom využili v naší práci.

    Kdyžtak bližší info v poště.

    Děkuji převelice!
    PEDRO
    PEDRO --- ---
    YOZHIN: snad te to neprekvapuje..retard co nadavaji na cizince ze neumej mluvit cesky a pak napise "brzi", chytrolin co nadava ze se nam sem tahne sebranka z ciziny a posleze ti napise ze je rad ze odsud "emigroval" pred par lety do Anglie :D
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    Tady jedna zabicka:) mnam mnam

    MAKAK
    MAKAK --- ---
    my jsme vybíraly bez poplatku z tech cervenych bankomatů, myslim techcombank nebo nějak tak
    GNUBLA
    GNUBLA --- ---
    ZUZAJ: moje zkušenost ze severního vitnamu je taková že šlo vybrat defakto všude a bez problemu, ale bankomat dal maximalně dva miliony. a kde nefungovaly bankomaty tam jsem uspěla s dolarama,ale to byly vyjímečné situace
    MINOU
    MINOU --- ---
    ZUZAJ: Nejvíc se nám osvědčily bankomaty Donga banky. Dalo se vybírat nejvíc peněz-třeba i 6 milionu a bez poplatku. ;) Vzala bych si z Čech jen rezervu. Normálně vybereš v každym větším městě.
    FI_CZECH
    FI_CZECH --- ---
    s vyberem nebyl problem nikde a v kazdym mensim mestecku nebyl problem bankomat najit.poplatky sem moc neresil,protoze to nebylo nic hroznyho
    DOBYTEK
    DOBYTEK --- ---
    ZUZAJ: Vybírali jsme z bankomatu na různých místech po Jižním Vietnamu vč. Saigon úplně bez problémů, akorát počítej s tím, že se nedá zpravidla vybrat víc než 3 miliony (kolikrát to dá jenom dva) a vietnamská banka strhává většinou poplatek nějakých 20-30 tisíc, bez poplatku se nám podařilo vybrat jenom jednou.
    ZUZAJ
    ZUZAJ --- ---
    toho jsem se bála :) a v bance se dá vybrat bez problému?
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    ZUZAJ: zaridit se da, bankomaty casto nefungujou.lepsi zajit primo do banky.nebo mit prachy vybrany z CR..
    ZUZAJ
    ZUZAJ --- ---
    Zdravím, mužu se zeptat na radu? potřebovala bych vědět jak je to tam s bankomatama, v Saigonu se asi dá vybrat bez problému, nebo ne? a jinde po Vietnamu? nevím jestli mám vézt všechny peníze s sebou, nebo se to tam dá nějak zařídit...
    SKINNER
    SKINNER --- ---
    neni nekdo v Saigonu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam