• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    INDEX
    INDEX --- ---
    MAKOSHARK:

    je to che dang. dela se myslim z divoce rostoucich cajovniku viz.: http://us.24h.com.vn/suc-khoe-doi-song/che-dang-cao-bang-uong-qua-hoa-say-c62a433641.html
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MAKAK: nevim sice kolik to je, ale chystam se :)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    STARAKRYSA:
    MISHUGGE: Nevím no, ve Vietnamu jsem si nakoupil na tržnici zelené čaje, vždycky teda s jasmínem nebo lotosem, ale téhle chuti jsem nedosáhl
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    Nechystáte se někdo do Vietnamu?
    Zbylo mi nějakých 500 tisíc...
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    MAKOSHARK: Jde o obycejny zeleny vn caj, horky je protoze ho zalivaji varici vodou a listky nechavaji po celou dobu v konvici. Koupis kdekoliv na vn trznici, kde prodavaji jejich potraviny.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    MAKOSHARK: ve vietnamu klasicky k Pho na ulici davaj jejich ledovej zelenej caj...vetsinou tam nahazej takovou hromadu ledu, ze se ta chut zelenyho caje docela ztraci...ale jako presne nevim...az tam budes, se jich zeptej, podle me to bude normalni vietnamskej zelenej caj .) asi dost zalezi jak moc ho nechaj vyluhovat...
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    Není tady někdo, kdo zná vietnamské bistro Vietnam Food v Nuselské v Praze? Mají tam zdarma k jídlu vynikající nahořklý čaj, ve skutečnosti nejlepší čaj, co jsem kdy pil:) Hrozně by mě zajímalo, co to je za čaj a jestli se dá někde koupit. Bohužel jsem se nestihl přímo jich zeptat a už se nezeptám, protože odjíždím na delší dobu do zahraničí. Přivezl jsem si z Vietnamu pár čajů, různé jasmínové a lotosové, ale tohle je něco jiného.
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    Byl jste někdo v Sapě v půlce září? Přemýšlím jaký tam asi může být počasí, wikipedie sice říká že celkem teplo, ale nejsem si uplně jistý (dá se tam jet normálně jen v tričku, případně s nějakou mikinou)?
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    STARAKRYSA: já letěla zlevněnýma cathay pacifik, úplně souhlasim Hanoi příšerná, musela jsem tam pracovat 3 měsíce a už nikdy tam nechci zpátky...
    EMIS
    EMIS --- ---
    MAKOSHARK: tak jsem tam po letech koukl a dik za tip, fakt se to tam dost zmenilo, du je taky zkusit ;)
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    DIDI23: my dycky leteli z prahy. sem lina jezdit na jiny mezinarodni letiste ..
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    EMIS: Je tam ID Pan Sprcha, co se nudí v práci a vyhledává určitě sofistikovanějc než jen skyscannerem. Jako jeden ze zdrojů bych ten klub rozhodně doporučil
    EMIS
    EMIS --- ---
    MAKOSHARK: hele nevim neznam, na to forum jsem koukal naposledy par let zpet a to mam dojem ze tam letel hlavne skyscanner, ale nerad bych jim krivdil. Vic zdroju je vzdy lepsi pro porovani o tom zadna a lina huba holy nestesti ;)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    EMIS: Já bych kontaktoval Pana Sprchu v klubu Letenky tady na Nyxu
    DIDI23
    DIDI23 --- ---
    EMIS: nejlepší. O tom chlápkovi sem slyšela, jen sem nevěděla kontakt . Dík!!
    EMIS
    EMIS --- ---
    DIDI23: my leteli pres moskvu s aeroflotem nejak za 12-15, ale uz je to par let.
    osobne se mi nejvic vzdy osvedcilo kontaktovat Oldu Thera ;) Ten clovek je letenek kral a pokud jsi schopna specifikovat pozadavky, tak je to imo nejlepsi volba. Skyscannery a rucni hledani mi nikdo nenaslo lepsi vysledky.
    CA ING. OLDŘICH THÉR, CA ING. VLADIMÍRA THÉROVÁ - kontakty
    http://letenky-levne.sletenkou.cz/kontakty.html
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    DIDI23: Emirates lítají z Prahy.
    DIDI23
    DIDI23 --- ---
    STARAKRYSA: díky. A to ste asi neletěli z ČR ?
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    DIDI23: my leteli po druhy s emirates pres dubaj do hochiminhcity a upe v cajku (v prosinci tusim ze za 15000 se vsim vsudy zpatecni)...jinak pak mistnima po vietnamu/thajsku. ale pokud muzu doporucit, vyhni se hanojskymu letisti a hanoji :D me se to mesto teda nelibilo a zaclo to uz na letisti...zlatej hochiminh...o necem jinym.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam