• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    netusila jsem, ze to tak striktne rozdelujete na hotely a hostely
    vetsinou stejne bookuju dvouluzaky i v hostelech, takze v tom rozdil moc nevidim

    puvodne jsem teda chtela doporuceni nakyho konkretniho ubytovaciho zarizeni...
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    STARAKRYSA: no třeba v Hanoi, kde sme byly tři měsíce byly ty "backpacker hostely" daleko dražší než lecjakej hotel.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    PROMETHEA:
    MAKOSHARK: taky mi pride zbytecny ve vietnamu bydlet v hostelu, kdyz ty hotely sou fakt za pakatel..
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    jo, to je ale jasny, ze hotel v saigonu stoji min nez hostel v evrope
    srovnavas jabka s hruskama
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    PROMETHEA: Já bych šel radši do normálního hotelu. Bydlel jsem v Saigonu v tříapůlhvězdičkovém hotelu v jednolůžáku za nižší cenu, než za kterou musím v Evropě spát v hostelu s 15 dalšími lidmi na pokoji a za kterou mě v Americe štípou v posteli štěnice a lezou po podlaze švábi.
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    nekdo doporuceni na hostel v ho chi minh?
    rada bych bookla uz ted na obdobi kolem vanoc
    SKINNER
    SKINNER --- ---
    VANESZZKA: potkal sem typka, co si pujcil fajnovou krosku do hor za asi 30 dolaru na den, ale to bral fakt hardcorovy tereny a celej okruh pres Dien Bien Phu az po Cao Bang.. Jestli se chcete motat jen okolo Sapy, tak si pujcte motorku v pohode az tam.
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    VANESZZKA: ty jo, skůtrem v Sapě, to se mi nezdá jako nejlepší nápad, to spíš pořádnou motorku....
    VANESZZKA
    VANESZZKA --- ---
    Nemá někdo tip na půjčovnu motorek v Hanoji, která by půjčila motorku (skútr) na týden do Sapy?
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    INDEX: To vypadá dobře, dík.
    INDEX
    INDEX --- ---
    MAKOSHARK:

    je to che dang. dela se myslim z divoce rostoucich cajovniku viz.: http://us.24h.com.vn/suc-khoe-doi-song/che-dang-cao-bang-uong-qua-hoa-say-c62a433641.html
    PROMETHEA
    PROMETHEA --- ---
    MAKAK: nevim sice kolik to je, ale chystam se :)
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    STARAKRYSA:
    MISHUGGE: Nevím no, ve Vietnamu jsem si nakoupil na tržnici zelené čaje, vždycky teda s jasmínem nebo lotosem, ale téhle chuti jsem nedosáhl
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    Nechystáte se někdo do Vietnamu?
    Zbylo mi nějakých 500 tisíc...
    MISHUGGE
    MISHUGGE --- ---
    MAKOSHARK: Jde o obycejny zeleny vn caj, horky je protoze ho zalivaji varici vodou a listky nechavaji po celou dobu v konvici. Koupis kdekoliv na vn trznici, kde prodavaji jejich potraviny.
    STARAKRYSA
    STARAKRYSA --- ---
    MAKOSHARK: ve vietnamu klasicky k Pho na ulici davaj jejich ledovej zelenej caj...vetsinou tam nahazej takovou hromadu ledu, ze se ta chut zelenyho caje docela ztraci...ale jako presne nevim...az tam budes, se jich zeptej, podle me to bude normalni vietnamskej zelenej caj .) asi dost zalezi jak moc ho nechaj vyluhovat...
    MAKOSHARK
    MAKOSHARK --- ---
    Není tady někdo, kdo zná vietnamské bistro Vietnam Food v Nuselské v Praze? Mají tam zdarma k jídlu vynikající nahořklý čaj, ve skutečnosti nejlepší čaj, co jsem kdy pil:) Hrozně by mě zajímalo, co to je za čaj a jestli se dá někde koupit. Bohužel jsem se nestihl přímo jich zeptat a už se nezeptám, protože odjíždím na delší dobu do zahraničí. Přivezl jsem si z Vietnamu pár čajů, různé jasmínové a lotosové, ale tohle je něco jiného.
    VOJTA01
    VOJTA01 --- ---
    Byl jste někdo v Sapě v půlce září? Přemýšlím jaký tam asi může být počasí, wikipedie sice říká že celkem teplo, ale nejsem si uplně jistý (dá se tam jet normálně jen v tričku, případně s nějakou mikinou)?
    MAKAK
    MAKAK --- ---
    STARAKRYSA: já letěla zlevněnýma cathay pacifik, úplně souhlasim Hanoi příšerná, musela jsem tam pracovat 3 měsíce a už nikdy tam nechci zpátky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam