• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    KYO
    KYO --- ---
    tak :]

    KYO
    KYO --- ---
    THEODORT: aha, OK :]] zkusim pak poslat vysledek
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    KYO: jo, bacha na to, v receptu by melo byt spis 0.3l ryzoveho octa a 1 lzici rybi omacky..
    KYO
    KYO --- ---
    THEODORT: Supr, tenhle jsem taky nasla na netu, takze by mel byt ten spravny? Parada, jeste se zeptam, pisou ocet: ale jaky? Ryzovy? Nektere recepty jsou i s vinnym octem nebo klasicky ceskym octem....
    KYO
    KYO --- ---
    Ma nekdo osvedceny recept, jak udelat nakladany cesnek v octu s chilli? Presne takovy jako je u Pho v kazde vietnam restauraci. Vcera jsem se ho snazila udelat doma, ale neni to uplne ono, jak bych si to predstavovala....
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    ALENNAI:
    ANDY_WARHOL: psala jsem ještě znovu na Turkish a ofiko reakce je: Unfortunately, you are not allowed to leave aircraft during technical stop in Ho Chi Minh City... :(
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    VIANAA: imho nebude ani rolovat k terminalum, kdyz je jenom tankovaci. ale zeptej se v letenkach a pak dej pls sem vedet.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    VIANAA: zeptej se spis v klubu o letenkach, tam ti poradi. vystup by imho nemel byt problem i v miste mezipristani, ale na nastup imho zapomen, pokud nenastoupis tam kde mas na letence, tak ti let zrusi kompletne
    VIANAA
    VIANAA --- ---
    IKARIE:
    ALENNAI: Vidím, že se tu řeší stejný let s TK, který mám i já...netušíte náhodou, jestli by se nedalo (v případě, že má člověk jen cabin luggage) vystoupit už v Saigonu? Nemáte s tím někdo zkušenost? Máme přílet i odlet z Hanoje, takže bychom do Saigonu zřejmě přelítali a takhle by se to dalo vzít mnohem jednodušeji :). Ptala jsem se i na Turkish, kde ale byli velmi velmi neochotní...chtěla bych mít ověřené, že nám nezruší celou návaznou letenku.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    Photographer Uncovers The Side of Vietnam You Never Knew Existed
    http://nextshark.com/vietnam-ethnic-minority-groups-gallery/
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    https://www.facebook.com/cechvevietnamu/?fref=ts

    posledni prispevek. čech ve vietnamu pomohl hodne z nas, tak ted muzeme pomoct mi jemu :)
    JAYB
    JAYB --- ---
    ALENNAI: ok, diky
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    JAYB: na sev. Vietnam jsem se ptala podobne ( hod si me do filtru a koukni na odpovedi)
    JAYB
    JAYB --- ---
    Ahoj, letos po dlouhých diskusích padla nakonec dovolená na Vietnam. Vlastně rozhodnutí a letenky jsou ani ne 24 hodin staré...
    Hodláme jet na sever, letíme do Hanoje konec října až půlka listopadu. Na půjčení motorky to nevidím, ale spíš tak podle zkušeností se chci optat než seženu a začnu načítat průvodce - čemu se rozhodně vyhnout a naopak nějaké doporučení?
    Moře není nutné, ale den dva by asi úplně nevadil...
    Díky za tipy
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    HOVNOVCUKRU: myslím víkend 24. a 25.9., čas v 11 před Sapou.

    M_A_I_A_: tak to někdy na začátku, odlítám do indie v polovině měsíce
    M_A_I_A_
    M_A_I_A_ --- ---
    BIGG23: v říjnu se ti s Maccinem určitě ozveme, letíme 1.11., tak budeme rádi za tipy co kde :)
    HOVNOVCUKRU
    HOVNOVCUKRU --- ---
    jako už tento víkend?
    BIGG23
    BIGG23 --- ---
    BIGG23: den vyberte, by to jen navrh
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam