• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    Vše o Vietnamu a Vietnamcích...:))
    rozbalit záhlaví
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ALENNAI: Na tričko, kraťasy a sandály. Je pod mrakem, takže na opalovačku jako včera to není, člověku je akorát a neteče z něj pot když hodí batoh na záda.

    Zrovna tak byl na tričko i Kunming celé tři dny co jsem tam byl, ten je teda 2k vysoko takže se západem slunce jsem si bral mikinu a ponožky.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    BLOODRAT: jak moc kosa tam je?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Tak, mám v Hekou půl jedenácté večer a za řekou se černá přes listy palem Vietnam. Už zejtra, těším se :)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    ALENNAI: jsem hloupata.. mesto neni u letiste ( missclick), tak cely popisky mesto a ty dojezdovy plaze smerem nasever, soupnout nahoru. Sry
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    vyhoda con dao je, ze se tam proste moc nejezdi ( turisticky). Je taky dobre vychytat pocasi ( my byli, kdyz bylo Bao, takze pro rybare super, pro nas uz min).
    A bacha na pisecny blechy- fakt tam jsou a fakt je nikdo nikdy nechce mit!
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    IKARIE: jj, tenhle resort je v puli cesty mezi letistem a mesteckem.
    Dobry je, ze na ostorve je fakt minimum ubytovacich moznosti, ale docela dost veci to do. Malo lidi tam jezdi.
    NEPHILIM
    NEPHILIM --- ---
    IKARIE: já jsem nakonec Con Dao z programu vypustil a docela toho lituju...
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ALENNAI: teprve pojedou. jsem zvedava, sama jsem tam nebyla, takze mam reference jen zprostredkovany.

    byla jsi tam? :)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    IKARIE: hahaaaa, Con Dao.
    Jak se klientum libilo?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    EXCITE: tak my sme cestovka, takze z urcitych duvodu mame nejaky "nejnizsi" standard ubytovani, co klientum zajistujem (tj. jsme schopny garantovat, ze to bude na nejake urovni) - a to je 3* hotel. 90 % klientu co s nama jede ma 3* na poznavaci casty a priplati si za 4* v pobytovy casti dovolene, vetsinou na tom phu quocu.

    a pak se obcas vyskytne nekdo, komu zajistuju napr. toto :)))
    List of hotels in Con Dao Islands, Vietnam - Boutique & Luxury Hotels - Mr & Mrs Smith
    https://www.mrandmrssmith.com/...o-islands/hotels?s%5Btags%5D=destination.destination%3Aasia.vietnam
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Btw vlastní fotka y resortu:) sry za tapetu
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEPHILIM: A kdes tedy bydlel? :)


    IKARIE: Ta venkovní koupelna je právě super :) I když ona je venkovní jen napůl, jen na efekt, sprcha i umyvadlo jsou normálně pod střechou.
    A že nejnižší standard ubytování?? WTF? Bylo to čisté a b ylo tam všechno,co bych na dovolený u moře mohl potřebovat , včetně ledničky, klimošky a moskytiéry :)
    NEPHILIM
    NEPHILIM --- ---
    EXCITE:
    IKARIE:
    díky oběma, už jsem skoro dva měsíce zpátky :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    EXCITE: Ja Thanh Kieu Resort "znam", ubytovavame tam obcas klienty (delam v cestovce co se zameruje mj. na Vietnam, abych se tu praskla:) - je to teda nejnizsi standard ubytovani a souhlasim ze je super, jen teda si nam uz nekdo stezoval navto, ze koupelna pri bungalowu je venkovni. Me by to teda osobne nevadilo, ale ja nejsem nase cilovka :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    IKARIE: My jsme tehdy prochazeli celou tu pláž a zkoumali to jeden resort po druhým a tohle byl jeden ze dvou Top resortů na tý pláži, chatičky v palmový zahradě, květinové keře, udržované prostě paráda, v chatičkách koupelna s malu zahrádkou, napůl open air :) Ten druhej resort byl ovšem skoro o půlku dražší. Tohle byla jednoznačná volba.

    V tom Moon resortu jsme byli se taky podívat, budget resort s ruznou kvalitou chatek,ta co nám předvedli byla tmavá a špinavá chatrč.. resort je hned na kraji města.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    EXCITE: pripadne moon resort, taky takove chaticky skoro na plazi, ale nebydlela jsem tam
    Welcome to Moon Resort
    http://www.moonresort.vn
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEPHILIM: http://thanhkieuresort.com/ byli jsem tady, bylo to úplně skvělý,ale ne zrovna budget :)
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    IKARIE: souhlas, taky si nepamatuju, že by tam byl extra bordel...a Rusaci opravdu všude :/ víc než Phu Quoc se mi líbilo na Koh Rongu v Kambodži, před 4 rokama jen pár hostýlků jinak nic...ale už to může být taky úplně jiný :/
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SINEAD: ano na nem a jo jsou tam odpadky hodne
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ja jsem na phu quocu na plazich odpadky teda nezazila - to spis me tam sraly davy rusaku (ale kde nejsou?) a oproti napr. thajsku je znat, ze vietnamci veri v beton, takze tam nejsou moc takove ty romanticke bungalowy primo na plazi (kdyz nepocitam sea view bungalows petihvezdickovych resortu, kde je noc za 200 usd)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam