• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    Vše o Vietnamu a Vietnamcích...:))
    rozbalit záhlaví
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    NEPHILIM: to si mel vic stesti nez my... fakt to bylo jenom v jednom a to jeste stredni vietnam ....
    NEPHILIM
    NEPHILIM --- ---
    ANDY_WARHOL: já je teda zažil v každým druhým hotelu/hostelu v jižním Vietnamu...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SINEAD: moskitieru sem zazil jen v jednom pokoji v hotelu v hoi an, jinak je nikde nemeli. to v kambodii, kde jsem byl pred 9 lety byly mnohem casteji
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    KOLLER: dloooouho, kdyztak do zprav
    SINEAD
    SINEAD --- ---
    Zdravim, chystame se ted v breznu do Vietnamu, akorat kamaradka zjistila ze je tehotna. Myslite, ze je to zasadni problem? Koukali jsme na naky posledni nalezy ohledne Ziky a udajne hlasej 200 pripadu, coz je malo, jen narust je geometrickej, tak jsme resili jestli nejet jen na sever(kterej by mel bejt zatim cistej) a pak na Phu Quoc(dtto). Jako pravdepodobnost udalosti je nizka, dopad vsak fatalni.
    Jak je to tam s vybavenim typu moskytiery na pokojich apod? Muzeme mit svoji ale co si pamatuju z Kambodzi tak malokde bylo za co ji zavesit...
    Diky
    KOLLER
    KOLLER --- ---
    H0ANG1: hehe to by šlo :D jak dlouho tam ještě bude?
    H0ANG1
    H0ANG1 --- ---
    KOLLER: Mam jednu v HCM, za flasku kvalitni tresnovice nebo hruskovice(do 50% pouze, zadny domaci silenosti :)) je tvoje
    JAYB
    JAYB --- ---
    my jsme jeli na skutrech na tri dny na severu v Ha Giangu u cinskych hranic a bylo to super. Prislo mi to tam velmi fajn, paradni vyhledy a zadny velky provoz, dost me to bavilo.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ANDY_WARHOL: Na Phu Quoc jsem nebyl, nemůžu sloužit. Ale jako bordel hlavně u pobřeží ve Vietnamu je, to jo. Ale hory u Dalatu jsou krásný, a bordel tam není, bo ho tam moc nemá kdo odhazovat :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    SAMOUT: ja mel trochu ambivalentni pocity, protoze jsme objizdeli phu quoc, a jedna strana pekna, pak jsme dojeli k vodopadu co je tam u toho jezera, tam strasne odpadku, pak zase byl krasnej prales, dokonce jsme pri prochazce videli stado divokych opic, ale pak druha strana a zase strasnej bordel projizdeni slumama a stavenistema...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    ANDY_WARHOL: Je pravda, že když jsme jeli z Nha Trangu do Dalatu (cca. 130 km), tak nás prdel bolela strašně (a ramena od báglu). Ale ty výhledy jsou úžasný, je to totální "must see". A na etapy se to dá dát tak pod širák, je to celou dobu mimo civilizaci.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    na scootru prejet cely vietnam a jeste kuz asie okolo ? tady nekdo kopiruje top gear :) ja jel asi 60 km a bolela me prdel tak, ze uz sem to nechtel, ale treba si clovek casem zvykne :)
    KOLLER
    KOLLER --- ---
    KRISHNA: Ok, škoda, zrovna ta Čína a Barma mě zajímala, protože to je jedniný, co jsem z pevninské části eště neviděl :) no zkusím googlit
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KOLLER: Do Kambodže a Laosu je to celkem easy, do Thajska je to hodně komplikovaný (nám se to povedlo), do Barmy nemožný, do Číny téměř nemožný a strašně drahý
    KOLLER
    KOLLER --- ---
    KRISHNA: To je super! Díky :)

    A ještě máte někdo zkušenost s přejezdem hranic na motorce z Vietnamu? Je to vůbec pro cizince možné?
    KRISHNA
    KRISHNA --- ---
    KOLLER: Nepotřebuješ nic, jakože doslova vůbec nic k tomu, aby sis koupil motorku. Akorát peníze :)) Od Vietnamce chceš pak dostat motorku a modrou kartu, která ale stejně nebude na tvoje jméno. Motorky se daj sehnat do 300$, víc bych za to nedával.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ALENNAI: Na tričko, kraťasy a sandály. Je pod mrakem, takže na opalovačku jako včera to není, člověku je akorát a neteče z něj pot když hodí batoh na záda.

    Zrovna tak byl na tričko i Kunming celé tři dny co jsem tam byl, ten je teda 2k vysoko takže se západem slunce jsem si bral mikinu a ponožky.
    KOLLER
    KOLLER --- ---
    Ola, dotaz: co je potřeba ke koupi motorky (scooteru)? Nějaký doklady? Mezinárodní řidičák mám, něco dalšího? A má s tím někdo zkušenosti? Dá se motorka pak zase prodat nějak normálně?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    BLOODRAT: jak moc kosa tam je?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Tak, mám v Hekou půl jedenácté večer a za řekou se černá přes listy palem Vietnam. Už zejtra, těším se :)
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    ALENNAI: jsem hloupata.. mesto neni u letiste ( missclick), tak cely popisky mesto a ty dojezdovy plaze smerem nasever, soupnout nahoru. Sry
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam