• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LAURYNNVietnam
    Vše o Vietnamu a Vietnamcích...:))
    rozbalit záhlaví
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ICELANDBOY: me prosinec vysel dobre ve strednim vietnamu a samozrejme nadherne na phu quocu a na jihu obecne, ale na ty dva stupne v sape jsem nebyla uplne pripravena :) v hanoji byla taky strasna kosa.
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    UNCLE_JIMBO: prosinec v zimě taky ok
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    UNCLE_JIMBO: pokud od severu k jihu vcetne hor severniho vietnamu, tak brezen-duben. nahore to uz bude dobry, teplejsi, slunecny, stred uz fakt peknej a jih samozrejme taky.

    pokud podzim, tak rijen-listopad, ale s tim, ze na severu uz bude v listopadu chladneji a ve strednim vietnamu bude velmi pravdepoobne dost lejt.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    UNCLE_JIMBO: Mluvim za jih - nejlepsi je udajne duben, my byli v listopadu, a taky super.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    čaute, chtěl bych letět 2018 do Vietnamu, jaký je nejlepší termín?
    plánuju tak na 14 dní čistýho času a letět bych chtěl s Emirates přes DBX, protože si tím splním víc snů najednou :) jinak zatím nemám vymyšleno nic..
    TALKON
    TALKON --- ---
    Jo, Vietnam se mi take moc líbil, pohoda mezi vsemi lidmi, ochota pomoct a kdyz to nejde, tak alespon pozvani k jidlu, nepotkal jsem snad nikoho zamraceneho :) Dobrej je ostrov Cu lao Cham, kousek od Hoi- An. Ubytovani za 100kc s moznosti grilovani, odpoledne odtud odjede 99% Čínskych navstevniku na lodich, tak na plazich nikdo a spousty mist na prochazeni
    cu lao cham island - Hledat Googlem
    https://www.google.cz/...urce=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjol57SwsXXAhVLORoKHcz4B2AQsAQIMA&biw=1280&bih=699















    IKARIE
    IKARIE --- ---
    EXCITE: dle meho to je ciste zalezitost hanoje (stara ctvrt), ale treba me nekdo opravi
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    IKARIE: Já to hledal před v2 lety v Saigonu a nikde jsme to nenašel, je to specialita seveřanů?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    KOLLER: a co teprve nalevna v pivovaru v Haiphongu :) Doporucuju. Vari i specialy
    KOLLER
    KOLLER --- ---
    Bia Hoi Hanoi je nejvetsi parada..vecer sem jich vychlemtal u stanku asi 15, spolu s bagetou a nejakymma dobrotama za to zaplatil asi 50kč a rano sel v 7 bez kocoviny krasne svěží do školy :D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    pred rekou - tam kde je ten palac a tak
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ALENNAI: za rekou uz pivo meli, ale pred rekou sme to tam prosli skrz na skrz a nic. jenom kafe
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    ANDY_WARHOL: a zrovna v Hue, kde nam ustavicne lilo jsem lila i ja (pivo velky lahvovy vsude). Ale zalezi mozna jestli pred a nebo za Parfume river :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ANDY_WARHOL: jj hlavne ve stare ctvrti to popijej vsichni, je to takovy vodovy light pivo skoro uplne zadarmo
    Bia hoi: vietnamská pěnivá legenda za pár drobných - Klub cestovatelů Praha - cestování, poznávání, dobrodružství
    http://www.hedvabnastezka.cz/...atelu-praha/25950-bia-hoi-vietnamska-peniva-legenda-za-par-drobnych/
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    IKARIE: v hanoji nevim, ale ja byl ve strednim a jiznim vietnamu. v saigonu dobry, ale v tom hue prave tragicky...
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ANDY_WARHOL: tak zrovna v hanoi maji vsude to jejich cerstve pivo bia hoi, ale pravda ze to asi fajsmekrum uplne smakovat nemusi :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    IKARIE: existuje, ale kdyz clovek nevi kde to je tak je ztracen, pamautuju si zive jak sem hledal pivo po absolvovani celodeni tury v cisarskem meste hue, a vsude okolo jenom sama kavarna, az za rekou meli pivo, asi to tam bylo nejake omezene nebo tak, ale proste tam bylo jak u suchanku
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ANDY_WARHOL: to mi pripomina, mela jsem ve vietnamu velkou skupinu 30 lidi - uz 4. den co tam byli mi pruvodce volal ze sapy, ze maj chut na pivo a gulas, jestli muzem zrusit vecerni street food tour a rezervovat jim misto thoho mista v nejake ceske hospode v hanoji, kde maj plzen. takze i toto existuje :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    IKARIE: mi prijde vtipny snazit se prorazit s necim, ceho je ve vietnamu snad nejvic. jo kdyby tam zalozil pivnici s dobrym pivem, to bych chapal. ale kavarnu ? kdyz sem videl padesatou kavarnu a mel sem chut na pivo, tak sem byl pekne nastvanej
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    hele
    Byznys po asijsku. Jak se Čech snaží prorazit s kavárnou v Hanoji | Forbes
    http://www.forbes.cz/...ource=facebook&utm_medium=social&utm_content=uspesnicesi&utm_campaign=fbwall
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    koupim pruvodce, posta :)
    (prosim a nepiste mi do ni, ze zbytecnost, ze nepotrebuju, ze vyhozeny penize, dekuju).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam