• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAYBEEHALUCINACE PORPVÉ - jak na to, příprava, dojezd?
    ACID_CZ
    ACID_CZ --- ---
    a co "satori" zažil někdo ?? jaký to bylo ?? (stav absolutního splynutí se vším a pochopení všeho, osvícení ). Od té doby mám za to že jsme výtvor te všeprostupující energie která je zdrojem všeho bytí (dejme tomu bůh) a dle mě je inteligentní nikoli však uvědomělá... prto si stvořila "vědomí" (nás) kterým si může uvědomovat sama sebe, coš přináší oboustranou radost (jako když hladíte kočku :-) ) Druhá možná teorie by byla že jsme jen testované vědomí mnohem vyvynutějšího vědomi, třeba alienského, kteří nám tu ty lysiny snad sází nebo co ?? aby jsme je mohli oslňovat těma šílenjma synapsema:-D (asi je žerou místo hub).
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    MONROE: S takovyma stavama, bych se byt tebou halucinogenum radeji vyhybal...Set a setting je podstatnout casti celyho vyletu...a vyrazeni rusiveho elementu ve forme hloupeho kamarada bych postavil asi na provni misto v listu 'jak predejit badtripu' ...
    DHA
    DHA --- ---
    MONROE: to teda neni moc dobrej kámoš na takovouhle akci :-|
    LIESKO_VEC
    LIESKO_VEC --- ---
    MEXXX:
    SHADY127:
    ... zle pokud ma clovek urcite predispozice nebo spatny psychicky stav.
    MEXXX
    MEXXX --- ---
    SHADY127: Samo za sebe můžu říct že je to víc než zlé
    SHADY127
    SHADY127 --- ---
    MEXXX: ono to nemusi byt _vzdy_ _len_ zle
    MEXXX
    MEXXX --- ---
    Buďte rádi že to nemáte na denním pořádku.
    HAGYS
    HAGYS --- ---
    moje nejhuzci halo bylo kdyz sem mela poprvy houby..cajdu..bylo to jak kdybyhc byla uveznena v nejaky kleci..chvili sem se smala pak sem zacala brecet a byla jsme presvedcena o tom ze jsem se zblaznila..pak me kamo odtahla do hospody a klidecek,vsehcno bylo roztekly a paradni hehehe.. :o)
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    člověče dávej pozor co lidem radíš, to cos napsal o Růži jsou bludy, je mnohem silnější než si myslíš a to člověk nemusí jíst ani 10 semínek, původně jsem psal delší příspěvek, ale stačí říct, že Růže JE silná je dobrý to vzít v potaz :-) srovnání se 4ma tripama je kravina, může být mnohem silnější..
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    máte tu někdo přímou zkušenost z kouření halucinogenního bufoteninu?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LIPATURBOJUGEND: jo má, ale není to taková sila. Co se týče intoxace čerstvými muchomůrkami, tak jsou popisovány stavy, kdy člověk necítí bolest. Stalo se mnoha (hlavně nezkušeným) psychonautům, že si přivodili úraz...
    LIPATURBOJUGEND
    LIPATURBOJUGEND --- ---
    KEIKIN: HE, Dík za typ. Jo a má to taky halucinogenní účinky..?
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    LIPATURBOJUGEND: my sme to s klukama kouřili na výšce. Normálně sme odloupli z kloubouků jen tu vrchní "kůžičku" a normálně sme to balili s tabákem či ganjou....stav není tak toxický jako po pozření, chuŤ není úplně luxus ale za vyzkoušení to stojí. Kdybych šel do pojídání, tak si vemu jen tu svrchní část kloubouku a udělám si z toho čaj....
    LIPATURBOJUGEND
    LIPATURBOJUGEND --- ---
    SAJFA: Diky moc. Hodně lidí mi rikalo ze s tim měly smůlu. Ale ty zážitky cos posal musely bejt hodně slušný. Tak nakonec nvm jestli do toho jit, koukam že to je fakt nevyzpytatelný a že to asi vyburcuje mysl víc než ostatní halucinogeny.
    SAJFA
    SAJFA --- ---
    LIPATURBOJUGEND: Mam s nima osobni zkusenost a ackoli to nebylo nijak zle, znovu bych do toho nesel... Stav se daleko více podobá salveji nez houbam, ale jen v hruem porovnani. Kazdopadne je dulezita priprava - tam je rozdil mezi tim jestli budes mit trip, nebo jen nekolik hodin problijes... koukni na net a z vic zdroju poskladas +/- jak na to. Uz je to dlouho, ale mam pocit , ze to bylo ze musi byt z co nejchladnejsiho prostredi ( letosni pocasi ti dost nahrava), susena na 45° (tou teplotou si moc jistej nejsem, ale vim, ze mit ji spravnou je dulezity).

    Report: Snedl jsem cca 1 stredni klobouk sbirany na vysocine, suseny v el. troube. nastup trval nekolik (cca 3) hodin, až jsem si rikal, jestli to vubec poslape. Pak zacali haluze +/- jako na hubkach ( takovy ty fraktalky na jednolitych povrsich a tak...), pak se pridali haluze co se tvarili dost realne a bylo tezky je odlisit od skutecnej veci ( coz je dost nebezpecny). po cca hodine od najezdu jsem uz moc nemohl chodit a tak napul jsem spal a napul bdel... byl to snovej hafo barevnej svet (proto pripodobneni k salveji), a kdyz jsem se probouzel, tak byla realita redukovana na zakladni tvary ( stul - krychle, gauc-kvadr), vsechny s hafo barevnejma texturama. k tomu deformace prostoru ( pokoj dlouhej kilometry) , ale zase se to dalo hodne dobre ovladat (zoom obrazu az k detajlum realne nezahlednutelnejm), taky jsem mohl vysilat svoje smysly (např. uši) na znacne vzdalenosti a vnimat mistni deni (ex post overeno, ze bylo vnimano realne prostredi - rozhovory a tak...). Cele to trvalo asi 12 hodin, pote asi 20 hodin spanek a pak absolutně fit.

    Jak rikam, bylo to docela v poho, ale znovu bych do toho nesel. A co jsem slysel jine zkusenosti, tak jsem mel i dost "stesti". vetsina lidi co znam se tak akorat mnohonasobne poblila.
    LIPATURBOJUGEND
    LIPATURBOJUGEND --- ---
    Cau mate nekdo zkusenosti z muchomurkama cervenejma? Myslim v jamy stavu je nejlip pozrit, a zhruba jaky mnozstvi a co od toho zhruba muzu cekat? Jestli je to treba stav podobej LSD nebo lysohlavkam...dik....Sem slysel ze nakej typ co to sned byl z toho totalne silenej a to predtim papal lysohlavky a lsd....diky...
    DENYNY
    DENYNY --- ---
    QWWERTY: presne presne presne myslim ze to tak mame vsici ;))
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    CRUSHEER: souhlasim, na Havaji sem měl o dost silnější stavy, mnohem procítěnější, at už šlo o happy stav nebo naprostej špatnej trip kdy sem cestoval sám ve vlstní mysli špatnýma myšlenkama. Na LSD člověk líp zvládá lidi okolo, na Havaji je to kolikrát přesně to co ti z tripu udělá peklo. Havaj je to přírody...fakt že jo...
    JARDAMALIK
    JARDAMALIK --- ---
    a je to vsechno jen o soustredeni,,ono soustredit se na urcitou vec je na HBW preci jen lehci nez na LSD kdy ti mysl poskakuje stale nekam :) ale predstav si cloveka kterej dokaze celou energii nasmerovat do jedinyho bodu.. :)
    JARDAMALIK
    JARDAMALIK --- ---
    2Crusheer: jasny no ale tak mam na mysli porovnani 1:1 ,, tj plus minus 2-4 seeds : 1 papír (aspon 75uG) ale i kdyz si das 16 seminek tak ten psychedelicky efekt nebude tak silny intenzivni jako na 4 LSD tripech
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam