• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAYBEEHALUCINACE PORPVÉ - jak na to, příprava, dojezd?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    první trip ?
    na halomrdu na Smíchově
    furt sem nad tim ještě přemýšlel jestli jo nebo ne a kamoš došel že teda založíme - noc sem si užil a ráno o to lepší, z tmavý haly do slunnýho dne, ptáci řvali, důchodci v tramvaji se strkali - je prostě pravda že na tripu vám přídou běžný starosti normálního člověka úplně primitvní až komický - furt se někam ženou a nejsou schopní si vychutnávat tu krásu a jednoduchost věcí okolo sebe :)
    ZLATKA
    ZLATKA --- ---
    Můj první trip mě teda rozsekal na már :-D
    ale nebylo to tak špatné,jenže jsem nevěděla co od toho můžu očekávat.Pak jsem se hledala,kudy ven.Prý jsem se ztratila na dvěhoďky,hledali mě...No do rána jsem měla o zábavu postaráno..:-D
    a lidi co byli se mnou asi též xix :-)
    ADE_ZEWL
    ADE_ZEWL --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=WjMd2V tohle mě ted rozsekalo
    ADE_ZEWL
    ADE_ZEWL --- ---
    ATOMINATOR: krása...
    ADE_ZEWL
    ADE_ZEWL --- ---
    při přímo z halucinací..
    ADE_ZEWL
    ADE_ZEWL --- ---
    halucinace mám.. krásně a zbystřelé písmena na klávesniny vidím bílá jak v uvéčku a to mam jen pro hračku
    MORPED
    MORPED --- ---
    tak kdyz jsme u prvnich zazitku..zazila jsem hrooozne divny po susence z marihuany (nebo jak to napsat)....furt nic nic a pak, hrozne...sedela jsem v hospode, ja nebyla schopna odpovedet na dotaz co si das, slysela jsem neoc divneho...myslela jsem si, ze jsem stul, pak jidelni listek, pak chvilku to pivo!videl ajsem jen zlute...nevim..divny zazitek, nejsem nijaky zlastni pozivac..obcas si dam travu jen tak...ale na totok nezapomenu!
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    FOGGY: ááá lízat žáby :D Homer Simpson style :D
    FOGGY
    FOGGY --- ---
    Ahoj! Prosím, jestli máte někdo zkušenost s ropuším halucinogenním jedem, můžete vyplnit dotazník na www.ropuchy.wz.cz, nebo mě kontaktovat? Jestli znáte někoho, kdo to zkusil, nebo jed užívá, pošlete jim prosím tento odkaz. Děkuju moc. Píšu na to téma bakalářskou práci. Hezký den. Kája
    ZLATKA
    ZLATKA --- ---
    nj,bohužel,asi máš pravdu..heh
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    ZLATKA: ono je to jako z prvním sexem viď ? Málokdy si to poprvé užije tak jak by to mělo být...hehe
    ZLATKA
    ZLATKA --- ---
    ATOMINATOR:
    krásný tak takhle byh to chtěla prožít také poprvé :-)
    ZLATKA
    ZLATKA --- ---
    hmm.tys tak chytrej :-D
    LITROP
    LITROP --- ---
    No tak ja bych hodil svuj prvi zazitek na houbach.Bylo to uz davno pred lety,tudíž si pamatuju vetsinou jen pocity ktere jsem zazil,bylo to venku na louce jen asi se dvema kamarady.Plan byl nazbirat houdicky a uzit si je v klidu na chate,ale kupodivu to bylo jinak.Jak uz mam ve zvyku jsem netrpelivej a chtel jsem to trosku predbehnout.A tak to bylo jedna do kosicku a jedna do pusy po nejake chvilce se zaclo smrakat a najednou jsem mel pocit ze ty houbicky nemusim ani hledat jak na zacatku(lezt po kolenou v trave a obracet trsy ),ale že se na mne samy smejou a jakoby svetelkovaly v nastupujci tme. Jelikoz jsme to s tim trhanim udelali vsichni stejne uz se nam nechtelo se zavirat na chate a proto vytahli bubny a vetsinu noci probubnovali u ohne.Myslim ze prvni zažitek s houbama by mel byt v jejich domovskem prostredi tudis v prirode prelom svetlo_tma je myslim idealni kdyz se veci meni i pro neintoksikovaneho:) proto rozhodne doporucuji PRIRODU a hudba k tomu jen podpori zajimave zázitky
    SVATY
    SVATY --- ---
    KEIKIN: lol tak to je pěkný :D
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Mně se na fesŤáku stalo, že jsem spal po předchozí noci v chatce se třema ženskýma (tedy každý na své posteli - o to nejde). A ráno jakože jim pujdu pro čaj (a udělám jim radost) Tak sem nabral z velkého hrnce 4 hrníčky čaje ale nevšim sem si co leží na spodu toho hrnce. No a pak sme pili čaj....do toho sme si dali pár štráfů. A jak tak sedíme u té chatky tak jedna z těch kámošek řekla že si připadá jak na houbách...A ty další dvě měli tedy první zážitek, aniž by to čekali nebo chtěli...Naštěstí moji altruistické verzi uvěřili, tak sem se moc nemusel omlouvat.
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    KEIKIN: ono taky pochopit o cem houby sou, po intoxikaci na kalbe v crossu je dost tezky bych rek :) myslim ze pro prvni zazitek je to misto dost nevhodny, ale to si clovek uvedomi asi az potom co zazije opravdovej vylet...

    tim se samozrejmne nesnazim nijak snizovat hodnotu toho zazitku, moje prvni zkusenost s houbama byla zas na festaku (taky hawaisky houby na tretiny, ale bylo to v dobe co este za neco staly), ale diky tomu ze to bylo pod cirou oblohou v obklopeni pratel sem si z nich i nejaky postrehy odnes.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    FIRED: sorry ale asi si nepochopil o čem houby sou. Dávat so citron je největší blbost, protože ti to snižuje účinky. Halucinogeny nejsou o tom připadat si svůj, ale právě opustit sebe a pak se v klidku k sobě zase vrátit obohacený o "jinou dimenzi"
    SVATY
    SVATY --- ---
    počkej a to tomu kámošovy jako fakt nic za tu dobu nedalo ?? :) já čekal něco jakože najednou se kámoš začal chovat něják divně bo co já vim ale rozhodně ne že mu to nic neudělalo :D
    FIRED
    FIRED --- ---
    No, muj prvni houbovej trip byl neco pres 2 roky zpatky. Par mesicu pred 18 narozeninama. Sli sme do crossu (moje vubec prvni navstema crossu) ve space shopu sme si koupili houby za 500... Mam pocit ze to byli mexicky houby... Rozdelili sme si je ve trech lidech. Stim ze jeden uz houby mel a pro dva to bylo vubec poprve... Takze sme je lupnuli.. Po case (tak 20 minut) sme dali brko... Potom sem pomalu zacat citit nejaky zmeny vedomi... Sedeli sme u horni stage, v patre nad barem... asi tak 2 metry za mnou byl basak co je nad kotlem. Vim ze to byl brutalni najezd, plus ten reprak za mnou... Pamatuju si jak sem se roztejkal do ty muziky, koukal se, smal se =) Co me z tohohle fajn stavu vyrusilo... Kdyz kamos (kterej mel ty houby taky poprve) rek ze mu to nic neudelalo a ze jde domu (mel sem spat u nej) a ze sorry a zejtra, z cehoz sem dostal psycho ze ja pojedu takhle zhoubovanej sam domu... No sileny.. Chtel sem jit aspon na vzduch, abych tu schyzu vydejchal jenze sem se v crossu ztratil... =)) Po naky dobe kdy sem se tam tak zmatene plouzil sem se zeptal nejakyho dredare kde je tady sakra vychod... Docela divne se na me podival a rek: "za tebou" cimz me totalne dostal a nechapal sem jak sem to moh prehlidnout... zhoubovanost no =) Ale tak nakonec sem sebral dost sil na to abych z crossu v nejvetsi zhoubovanosti odesel a sednul s kamosem na metru smer home.... Cesta domu nockou byla docela silena.. Vsechno se mi kroutilo a byl sem z toho docela vyplesklej.. A co me nakonec odrovnalo bylo, kdyz na jedny zastavce se zvednul typ s typkou ktery sedeli prede mnou s tim, ze budou vystupovat a ja sem zjistil ze to byl kamos kteryho sem tak rok nevidel... On si me nevsim a ja mu nestihnul rict ani CAU, coz melo za nasladek ze sem se nejak zamyslel a vystoupit o zastavku driv.. Takze sem se jeste pekne prosel... Kdyz sem dosel domu a lehnul si do postele... Tak sem jenom tak koukal do stropu a roztejkal se.. A potom se mi stala vec ktera se mi nestala ani po LSD... Jak si tak lezim tak najednou koukam koukam... a najednou mam pocit jako bych se vznasel tak pul metru nad posteli... byl to super pocit si jenom tak levitovat :P potom sem usnul.. Druhej den zadnej dojezd, zadna vymletost.. nic. Po tyhle "neprijemny" zkusenosti sem si rek ze uz houby nikdy.... Coz sem tak nejak nedodrzel =)) ale uz se mi nestala zadna neprijemna zkusenost... Na houbach se mi libi, ze te neodeslou az do takovyho kosmiru jako papir... I kdyz sem v halucinacich a prijdu si jako kdyby mi rost klobou na hlave.. stejne si prijdu vic svuj nez po papiru... Jinak je fajn si dat houby s citrono-limetkovym koktejlem... ta kyselost zmeni ph a houby maji jinej ucinek... Je to vic povzbuzujici, kratsi, ale intenzivnejsi. Akorat ted nvm jestli je na davku hub potreba dvou citronu a jedny limetky nebo naopak... Kdyby to chtel nekdo zkusit tak se poptam kamose.. ten to bude vedet... Jinak sorry, jestli sou v textu nejaky chyby... =) a ze tam urcite budou =))) doufam ze se tady nenajde nikdo koho by moje cestina nakym hroznym zpusobem pohorsila :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam