• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JAYBEEHALUCINACE PORPVÉ - jak na to, příprava, dojezd?
    Jak na první zhalucinování? Plánovat nebo do toho skočit bez rozmyšlení?

    Zkušenosti, na co si dát bacha, co doporučíte, jak co na co?

    Zvláště mne zajímá Havajská růže!

    Nejhustší halucinování co si pamatujete?

    Příroda nebo syntetika?
    rozbalit záhlaví
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: celkem by me zajimalo, co vsechno mu skutecne podavali a jak moc muze tohle ovlivnit i samotnej uraz. ze by tohle všechno zvladli opiaty se mi nechce věřit. ale nejsem odbornik.
    každopádně drsnej report, je dobrej, ze se z toho nezblaznil. tez me zaujalo jak se mozek vyrovnava s traumaty, tj ze si nepamatuje jak k pádu došlo (ty to víš?).
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    blog kolegy, který nedobrovolně halucinoval díky lékům tišících bolest...

    000 Polytrauma | BuďZasFit
    http://budzasfit.blogspot.cz/2016/02/000-polytrauma.html
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    hořkost a nápor na žaludek zní skoro jistě jako 25i-nbome...
    jinak mi trvalo asi tak rok nehalucinačních stavů než jsem nějakou zažil
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    CORDELL: Díky za názor. Trochu jsem od té doby pátral a nemyslím, že to je ono.

    Měli jsme nakapáno na kostku cukru, žádný papír, takže jsem si fakt jistý, že to bylo LSD. Kluci křeče neměli, a byli stejně ztripovaní jako já. :)

    Co jsem vyzjistil: Mám špatnou štítnou žlázu a mám na to brát prášky. Když je neberu, jeden (z mnoha) projevů je, že mám větší tendence dostávat křeče. Má to něco společného s tím, že tělo neumí pracovat tak rychle s minerály a reagovat na fyzickou zátěž. Když jsem chodil plavat na bazén, musel jsem si dělat drink z magnézia, protože jsem si mohl být naprosto jistý, že do dvaceti minut od začátku začnu dostávat křeče, když to nebudu v průběhu pocucávat.
    Navíc jsem míval křeče pravidelně každý týden, když jsem to magnézium nebral.

    Od té doby, co beru ty prášky fakt poctivě a štítná žláza se mi "srovnala", jsem křeče neměl. Ani už nemusim brát magnézium.
    Takže myslím, že záhada byla vyřešena. :) Ale i tak dík za zprávu.
    P.S. Pro ty co maj špatnou štítnou žlázu -> Neserte na léčbu jako já, nevyplácí se to. :)
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    Houby poprvé (asi 20) na fesťáku do éčka ... Pěknej veselej stav, ale jako halucinogen nuda ...
    Celkově nic extra, proti LSD či ketaminu to je sranda pro děcka ... :-)) obrazně řečeno ...
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    VYHULENY_UFO: Příště se zkusím před tripem nadopovat magnéziem, třeba to bude v pohodě :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOERHE: fleky ne, ale krece ano. stava se mi to. ale jsou to takovy zvlastni krece, strasne legracni a kdyz jsou intenzivni tak v jejich zavesu jdou barevny vlny.... :)
    KOERHE
    KOERHE --- ---
    Zdarec, mám krátký dotaz - Máte někdo zkušenosti s LSD a křečemi? Ve chvíli kdy jsme s klukama tripovali nejvíc, leželi na zemi a sledovali vesmírnou oblohu, jsem dostal křeče do obou nohou, od lýtek až nahoru po třísla, žaludek se mi svíjel taky, ale to beru jako normál. Pak jsem to trochu rozchodil a namlouval si, že jsem si popálil nohy od kopřiv, abych nezačal panikařit. Nicméně udělaly se mi na nohou červený fleky od těch křečí a musel jsem to tři dny rozcházet. Teď už je to v pohodě, ale byly to nejsilnější křeče v mym životě. Kluci byli v pohodě.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOJMA: jo dobrej trip. akorat prdel je, ze v tom mnostvi sezobanejch drog a vypitejch lahvi je takovejhlech zazitku pomalu... to aspom za sebe...
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    Dobře, přidám tady svůj report na LSD, kterej je dost odlišnej všemu, co jsem kdy o LSD četl ...

    Po 10ti letech úžívání všech možných drog, zejména MDMA, koksu, amfetaminu, benzodiazepinů, chlastu, atd. atd. ... prostě všeho tak nějak, jsem uznal, že už mě to nebaví a jen sere můj život. Po dlouhý abstinenci, kdy jsem se krásně vyčistil a užíval psychiatrický léky citalec 60mg/den (maximální dávka) a gabapentin (900mg)(nižší dávka) jsem si sehnal od kámoše 3 papíry s LSD a jednoho večera doma u PC to do sebe lupnul. Měl jsem před tím dobrou náladu, mírná euforie, videohra na PC ...
    Po víc než 1h to neudělalo nic, absolutně vůbec nic. Tak jsem prostě do sebe vrazil ještě ty další dva papíry. Beze strachu a obav, napětí či tísně, protože výše zmíněný léky mě drží nonstop v mírné euforii a nedovolí upadnout do strachu a napětí ...
    Po užití dalších 2 papírů, tedy to dělalo 3 najednou, to trvalo asi 10 min, co jsem se začal smát jak na trávě a po dalších 10 min to přišlo ...

    ...Bylo to jak blesk do mozku. Pamatuju se, že jsem se prohnul na křesle jak kdybych dostal pecku z nebe, neuvěřitelně příjemný. V tu chvíli se vše zrychlilo a zintenzivnilo šílenou rychlostí. Bylo to jak pervitin+mdma a něco dalšího. Hudba uháněla vpřed, byla to obrovská jízda. Sledoval sem zfilmovanou pohádku o Červený Karkulce, vlkovi, temnotě a dobrodružství ..se sluchátkama na uších, ve tmě. A to jsem poznal 4D rozměr filmu. Nejen, že to bylo víc a líp 3D než třeba AVATAR, ale vytáhlo mě TO do toho filmu, respektive moje emoce. Těžko se to popisuje, ale přišlo mi, že jsem součástí toho filmu a můžu ho ovládat, byl sem "uvnitř" ...

    ...Film skončil a já se koukal po pokoji. Všude "tekla kyselina" ... Pochopil sem, že jsem prostě v LSD koupeli, v kyselině, všude zelená, silný pseudohalucinace. Třeba jsem koukal 10 min na svoji ruku a viděl ji zase 4D, ... FASCINACE!!!! Byl sem absolutně fascinován tím, co se děje a chtěl sem, aby to nikdy neskončilo. Byl sem ve svým světě, v něčem, co jsem NIKDY nezažil na žádný jiný droze. Nebál jsem se a nechápal sem, proč se lidi pod vlivem LSD vůbec bojí a upadají do bad tripů ...? Tohle nebyl můj případ. Byl jsem připraven na všechno, ... ať příjde cokoliv, tak si to užiju naplno říkal jsem si.

    ... Asi po 4h nastal stav,kdy už jsem fyzicky moc "nebyl". Psát na PC téměř nemožný, poznámky rukou, ... měl jsem úplně jiný písmo. Chtěl jsem si zapsat neuvěřitelně zajímavý myšlenky, který byly přitom TAK JEDNODUCHÝ a jasný!! Jenže mi v té rychlosti unikaly ...
    ...Dojít na wc obtížný, vychcat se obtížný, pak začala mírná nauzea ... Říkal jsem si "na chlastu jsi byl tolikrát téměř v bezvědomí, tohle přece nic není, nepanikař..."

    To nejvíc podivný a naprosto pro LSD netipický přišlo cca po 6ti hodinách a bylo to to, co nikdy nepochopím a co byl jeden z nejsilnějších a nejintenzivnějších zážitků v mým životě (a že jsem toho zažil ...)

    NAJEDNOU JSEM ZJISTIL, ŽE MI JE SKUTEČNĚ DOBŘE ... ZAČAL JSEM POCIŤOVAT BLAHO V HRUDNÍKU, TROCHU PODOBNÝ KVALITNÍ DÁVCE MDMA. A PAK TO ZAČALO!!!!!!!!

    --- MOJE TĚLO A MYSL ZACHVÁTILY ABSOLUTNĚ PŘÍJEMNÝ EMOCE. TOTÁLNÍ ORGAZMUS MYSLI I TĚLA!!! BYLO TO JAKO BY NĚKDO SPOJIL VŠECHNY ÚČINKY DROG OD THC PŘES AMFETAMINY, MDMA, KOKAIN AŽ PO OPIÁTY A NARVAL TO DO MĚ A PAK TO VOHULIL O 1 000 000 "VOLTŮ". JAKO BY NĚKDO SPOJIL VŠECHNY ORGASMY LIDÍ VE VŠECH VESMÍRECH A ČASECH A NARVAL TO DO MĚ, JAKO BY NĚKDO SPOJIL VŠECHNU LÁSKU LIDSTVA A VŠECH ŽIVEJCH TVORů A NARVAL TO DO MĚ!!!!

    --- ŘVAL SEM JAK POMINUTEJ, SVÍJEL SEM SE NA POSTELI. BYL SEM DOJATEJ, VZRUŠENEJ, ŠÍLENEJ ŠTĚSTÍM A NIC SEM NECHÁPAL!!! ... "TOHLE PŘECE NEDĚLÁ LSD" ŘEKL JSEM SI, ALE TO NIC NEZNAMENALO... VIDĚL SEM VESMÍR, GALAXIE, NEKONEČNOST VESMÍRU A VIDĚL SEM, JAK SE TOTO SMRŠŤUJE DO JEDNOHO ATOMU A JE SOUČÁSTÍ DALŠÍCH VESMÍRŮ. FASCINACE NEZNALA HRANIC. "TAK TOHLE JE BŮH!!!!" ŘÍKAL JSEM SI ... VYVSTÁVALY VŠECHNY MOŽNÝ SYMBOLY A ARCHETIPY, O KTERÝCH JSEM STUDOVAL... JUNG, FREUD, KRYSTUS, BYLO TAM VŠECHNO ...

    --- PAK JSEM VIDĚL, JAK SE MŮJ POKOJ ROZZÁŘIL OD STROPU A ZAČAL DO MĚ SMAŽIT OBROVSKEJ PAPRSEK VYPADAJÍCÍ JAKO LASER NEBO DUHA A VŠECHNO TO BLAHO SE NEKONEČNĚ VYNÁSOBILO!!! UŽ JSEM NEMOHL, ZAČAL JSEM SE SLZAMA PROSIT BOHA, AŤ PŘESTANE, ŽE TOLIK LÁSKY A BLAHA SI NEZASLOUŽÍM A ŽE NECHÁPU, PROČ BYCH MĚL ZROVNA JÁ BÝT PRO TENTO ZÁŽITEK TEN VYVOLENEJ ... POPRVÉ V ŽIVOTĚ MI BYLO TAK STRAŠNĚ DOBŘE, ŽE JSEM SI UVĚDOMOVAL, ŽE TOHO NEJSEM HODEN ...

    --- VÍM ŽE PAK JSEM SE DOZVĚDĚL, ŽE TOTO BYL POUZE LETMÝ DOTYK BOŽÍHO "PRSTU A JEHO LÁSKY K LIDSTVU" ...

    ---VŠE RYCHLE POMINULO, STRAŠNĚ UNAVENEJ JSEM SE POKUSIL NAD RÁNEM USNOUT, USNUL SEM ASI NA 2H, PROBUDIL SE A MĚL SEM "VYMAZANEJ MOZEK" ... NEVĚDĚL JSEM NIC. ANI JAKSE JMENUJU, KDE JSEM, CO JSOU TO SLOVA, CO JSEM JÁ, CO MÁM DĚLAT ATD. NEBYLO TO NEPŘÍJEMNÝ, PROTOŽE JSEM NECHÁPAL, CO TO JE "NEPŘÍJEMNÝ" ... NAŠTĚSTÍ SE MOZEK "RESTARTOVAL" A ASI PO 10 MIN JSEM PŘIŠEL K SOBĚ A VŠE SI VYBAVIL ...

    ---PODÍVAL JSEM SE NA SVOJE POZNÁMKY PSANÝ RUKOU. NIC JSEM Z NICH NEPŘEČETL, NESMYSLNÝ KLIKYHÁKY...ALE PŘES TO VŠECHNO STÁLO VELKÝM PÍSMEM: "LSD FOREVER!!!" ...
    MIRIS
    MIRIS --- ---
    halucinace jako takový jsem měl jenom na salvii to bylo pořádně barevný i s otevřenejma . na salvii jsem taky jako na jediným halucinogenu zažil telepatické spojení s jakýmisy entitamy, jinýmy bytosmi a to ne jednou :O na tripu, houbách jsem spíš zažíval ty satori ucelený stavy jak píšete. asi jsem neměl pořádnou dávku zatím na fraktály :D jinak raději mám houby protože jak píše ufo po těch 15ti hodinách už je to celkem opruz kterej už spíš člověka zbytečně ždíme , čtyři , pět hodin je pro mě tak ideál ...
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    _SKRITEK: souhlasim ze pri spatny nalade je to zlo. ale sam jsem si prosel stavem kdy pri fakt spatny nalade, nebo spis fakt spatnym psychickym rozpolozeni jsem osklive tripoval a na koncijsem dostal odpoved a urcity rozhreseni...bylo to na havajsky ruzi a ten stav byl fakt silenej.
    _SKRITEK
    _SKRITEK --- ---
    JAYBEE: Tomu špatnému myšlenkové rozpoložení bych předcházel. Nebo počkal. Tripovat, když máš zrovna depku asi není moc rozumný.
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    _SKRITEK: no verim tomu, ale je pro me nejak tezky se hodit do klidu, proto s dalsim vyletovanim stale cekam a odkladam ho. Pokud od toho opravdu neco chci, tak si musim byt jisty ze jsem v klidu a ze moje mysl neni trapena necim co by me mohlo poslat na bad trip. Na druhe strane je situace kdy prave spatne myslenkove rozpolozeni potrebuje rozseknout vyletem do kosmu.
    _SKRITEK
    _SKRITEK --- ---
    JAYBEE: Tyvole, bezduché užívání. Vždy kroutím hlavou, když slyším ty legendy o kombinaci tripa, koule, perníku a půl litra vodky na párty. To mají lidi za cíl se úplně odrovnat? :D

    ,,dnes je pro me halucinovani jako ritual ke kteremu musim pristupovat s uctou a cistou mysli,, - Tak, tak...jen, aby si tomu opravdu věřil :)

    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    Dlouhou dobu se odhodlavam znovu okusit vyletovani, dlouho jsem nic nemal a dlouho jsem ani nepil alkohol. A jak se mi v poslednim roce dostava informaci tak to ze jsem drive pozil i dost alkoholu spolecne s tripem nebo houbama tak podle toho taky ty vylety vypadaly. Ted zhruba po roce cisteni, verim ze jsem dostatecne dospel k nove urovni vyletu. A tak me zajima jestli je tu nekdo kdo zakousi podobne zmeny, nekdo kdo prestal pit a halucinovat a ceka na podobnou chvili kdy se vedome pusti do vyletu za svym nitrem.

    Drive jsem mel halucinovani jako zabavu na party...dnes je pro me halucinovani jako ritual ke kteremu musim pristupovat s uctou a cistou mysli...
    DIAGONAL
    DIAGONAL --- ---
    ACID_CZ: Nevím jestli satori ale někdo mi podle mojeho reportu napsal že jo ..Úzce to souvisí s ,,Halucinace poprvé ,, .
    Měl sem za sebou rok a půl s konopím ,jednou půlku papírku a několik knížek od T. Learyho ... Napsal sem kámošce jestli by nevěděla nějaký kyselo a jako že jo tak sem si přines domu tři ,, DancingBears ,, ( 2010 jestli náhodou někdo neměl to štěstí ,východní čechy )
    Doma sem si založil jeden ,najel do hodiny,silnej kvalitní stav ,nádhernej ...a projevila se tam ta chuť ,víc :D ... dojed sem zbylý dva ... chvilku šlapal ten jeden ,seděl sem na gauči a koukal na vypnutou TV ... byla hrozná ,podlá,sobecká a dost na mě působila ale tak nějak sem se smál ...už nevim po jaký době ,ale tu chvíli vidim jak dneska ,začal se točit lustr a dělal takovej táhlej bzunivej zvuk a kolem něho moc pestrobarevnejch spirál ,..koukám na to a po chvíli koukám že už nevidim nic než jen fraktální nálož barev tvarů a zvuků ....když sem po týhle vlně začal rtozeznávat zase pokoj ,odlezl sem na WC (ticho tma,nejlepší set a seting na velkou dávku ,aspon pro me ) a tam to začlo pořádně ... průlety,prostory,barvy,tvary ...byl sem unešenej ,tak moc že sem zapoměl co se děje,že mám tělo ... jen sem si lítal kam se mi chtělo,ale pořád sem byl jaksi pozorovatel . pak sem zjistil že ten let se dá směrovat do barev ,to je taky zásek co si pamatuju doteď jak sem začal jít do tmavě modrý,pak do černý ...když sem tam přilítl pohltila mě temnota a zaklapla za mnou dveře ... byl to takovej neprostor ...žádný barvy,žádný zvuky ,bez myšlenek,bez pocitů,vzpomínek ,bez mojí povahy, bez teploty,bez vzduchu ,bez času .nebylo tam vubec nic ,bylo to uplný dno,konec všeho...řek bych že to trvalo několik minut ( ikdyž kdo ví ) ,nebylo to príjemný,ale ani nepříjemný a právě tohle mělo bejt údajně satori ..nevim ,nemam s čim porovnávat...
    Mějte se .
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAYBEE: jo kazdej hleda neco jinyho v tech drogach.
    ja osobne muzu rici, ze jeden z nejvyraznejsich zazitku bylo lsd zality v zele (mikrotrip), krome toho, ze si z cely noci nepomatuju skoro nic (krome toho, ze jsme furt nekam sli a az treti den jsme se dozvedeli, ze sme chodili jak debilove kolem auta furt do kola :]), tak vim, ze me to uz po tech 15-18hodinach fakt nebavilo :) sice sem byl uz ke konci celkem pri smyslech, ale to drobny vlneni a jiste distorze v prostoru byly dost psychicky narocny :)

    pravda vsak je, ze kdyz na me maval ker svymi vetvemi a cosi se mi snazil sdelit a obejmout me, to bylo vesely :0)
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    VYHULENY_UFO: to je presne ono, presne, presne, presne! Stavy ktery sem mel, byly rozdilny a fungovaly nasledne uplne jinak prave proto ze jsem bud opustil nebo neopustil telo. Prvni tripy byly spis takovy happy. Klasika papiry, lup tam ctvrt, lup tam pul a sup na plac uzit si mejdan, lup tam zbytek a domrdat se do rozbresku. To ale neni trip. Kdyz sem pozil havajskou ruzi, tehdy sem se dostal do stavu kdy se mysl pokousela opustit telo, ale nebyl jsem pripraven a tak z tohobyly haluze a jeden badtrip. Ale kdyz jsem uz mentalne dospel, stalo se to co jsem potreboval. Na jedny akci pod otevrenym nebem sem lupnul cely dekl a probudil sem se az rano na miste kde jsem ho lupl. Nevim jetli sem tam sedel celou noc, ale vim ze ve chvili kdy jsem se probudil, se moje vedomi vratilo zpet a ja byl stastny a naprosto vyrovnany, v klidu a jako bych dostal odpovedi na otazky co me trapily. Stejne tak se stalo loni na Biu, stejny pripad. Lupnul sem cely ve dvou pulkach po asi pulhodine. vse bylo ok, ale po prvni pulce sem si vyvrknul kotnik a dost sem se bal ze mi to pokazi vylet. No sedl sem do chillu a tam se i probudil...opet sem se vratil zpet do tela a byl sem naprosto stastnej a ani sem nevedel o te noze, teda nez sem si stoupnul...Pridal bych jeste info ze na lonskim Biu se mi totalne zmenil zivot a ja verim ze tomu prispel i muj vylet kde jsem dostal odpovedi ktere me podvedomi potrebovalo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KRYS4: blbost doporucovat davky podle 1/2, 1/4 papiru, kdyz proste nevis jak moc je ten papir napustenej. sam pises, ze 4 papiry ti nic neudelali a pak ti zafunguje 1 a 1/2.
    proste budto mas stesti nebo nemas :)
    kazdopadne podle me skutecna psychedelicka zkusenost je takova, ze nenapises ani pismenko, telo odpadne a mysl se komplet odpouta. muj nazor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam