• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MICTECHFringe - aneb novy serial J.J.Abramse
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    mne to pripadalo celkem ok, teda. akorat skoda, ze nerozvedli, co byl ten observeri plan na ovladnuti sveta.
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    ... a to je jako konec? wat?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    KALIPH: grupa tvsr má nějaké avi
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    KALIPH: no vidis, tak ve format factory si pretahnes ten mp4 a das vystup avicko a je to :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    VISOPIMUS: Sem tohle nikdy nedělal.. Jen ve Format Factory občas muziku flac do mp3.) To mě tak sere... tohle se mi ještě nestalo:)
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    KALIPH: tak si to preved nejakym jednoduchym programkem, tech je. Lepsi nez shanet avinu :)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    VISOPIMUS: Nj, ale to není avi, ale mp4.) A řeším to proto, že se na seriály koukám z flešky zapíchnuté do dvd přehrávače (na televizi) ..a můj stroj nepřehrává mp4, ani mkv. Proto to avíčko:/
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Je nějaký stáhnutelný .avi soubor posledního dílu?? :/

    Fringe S05E10 HDTV XviD-FNM[ettv]
    tohle je hrozná kvalita
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    PHOBOS99: Prostě dosavadní část seriálu se točila kolem zápletky o Peterovi a veškeré paralelní časové linie k tomu patří. Tohle celé bylo celkem uzavřeno 4. sérií a zapadlo to do sebe (tedy se nesplnily moje obavy, že to Abrams nezvládne). Pátá série začala zápletkou, naznačenou v jedné epizodě koncem 4. série, o Pozorovatelích a jejich malé "okupaci minulosti" či jak to nazvat. Tudíž, dle mého, nová dějová linie, nový příběh s původními postavami. Ale pokud je mi známo, problémem Peterovy přítomnosti v "našem" vesmíru se tam už nezabývají, nebo ano?
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    SEVEN: stejně nevím, kterou myslíš. ta, ve které se neutopil skončila změnou historie a ta, ve které se utopil, skončila skokem o pár let dopředu. uzavření (vyjma zmizení Bella) se nekonalo
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    PHOBOS99: Původní dějovou linií myslím celou tu patálii s Peterem a kortexifanovými pokusy samozřejmě.

    Současnou sérii beru jako další příběh se starými postavami a nevadí mi to. Ale viděla jsem zatím jen 1. díl, s dalšími si počkám, až bude série celá :-)
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    PHOBOS99: Úplně se to sem bojím napsat, ale pro mě osobně nejlepší série a od 5. série Lost mě nic tak nedostalo:))
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    SEVEN: jakou původní dějovou linii? myslíš tu, kde má Broyles skleněné oko? nebo tu, kde se Peter neutopil? nebo tu kde se Peter utopil, zjevil a povedlo se odvrátit zničení vesmíru?

    skákání v čase a mezi realitami != uzavření dějové linie

    mimochodem imho je teď fringe lepší než kdy dřív. konečně mě k dalšímu dílu netáhne jen možné odhalení trochy mytologie, ale i samotný příběh :)
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    WRATA: A díky tomu to bylo aspoň jakžtakž ukončené? :-)
    Přiznávám, že Lost jsem zvládla do začátku třetí série a dál ne. Pak jsem se občas těch vytrvalejších ptala, jestli už to konečně spěje k nějakému vyústění a ono pořád nic. Tvoje informace mě jen utvrzuje v domněnce, že zůstat to na Abramsovi, nedokázal by to uzavřít nikdy. A nebo tak, jako to udělal s Aliasem - taková krásná zápletka, nádherná stará záhada, pátrání,... a když jsem shlédla poslední díl, bylo mi do pláče! Chudák Rambaldi... prostě z děje vyšuměl, jakoby tam nikdy nebyl :-(
    WRATA
    WRATA --- ---
    SEVEN: Abrams na poslednich 2 seriich Lostu vubec nepracoval...
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    SAMMAEL: Díky bohům, že aspoň uzavřeli původní dějovou linii!
    Protože Abrams je geniální ve vymýšlení záhad a rozvíjení dějových zápletek. ale má sakra problém je dotáhnout do konce - jakoby ho postupně přestávaly bavit, takže zahájí nové a ty původní opustí a nechá rozpliznout do Ztracených... totiž do ztracena :-)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Tak nám udělali novej seriál se starejma postavama. Něco jako AktaX od série 7 výše. Tímhle způsobem se dá propojit i StarTrek s Nemocnicí na kraji města :-/
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    SIRLOON: done
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    WILDENBURY_SQ: ocivine to dela schvalne, co mu dat ban do klubu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam