• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    ERRTU: Já to chápu jako že "Karen" je "náhražka", když chceš říct v českých reáliích "blondýna". Prostě chceš si udělat srandu z "blbých ženských", tak v tom vtipu u nás účinkuje blondýna.

    Proč to má být rasistické, nevím. Zřejmě proto, že si bojovníci za korektnost "Karen" jakožto "blbou ženskou" automaticky vztáhli jako že "blbá černoška", protože bílá ženská přece nemůže být blbá, to je rasismus na černochy...

    Nechápeš, proč by to tak mělo být?
    Já také ne. Já se jen snažím vcítit do myšlení těch různých bojovníků za rasovou, politickou a jinou korektnost, čili dospět k tomu, proč "Karen" je pro tyto "rasistická urážka".
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    ERRTU: Mchitarjan stoprocentně.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SIMSA: jakoze Karen je pica?
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    SIMSA
    SIMSA --- ---
    HANNIBAL92: Ne, pohlaví
    HANNIBAL92
    HANNIBAL92 --- ---
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    ZYMH
    ZYMH --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    GNSP

    GOGGA
    GOGGA --- ---
    GNSP

    SPAMST
    SPAMST --- ---
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    AMANT
    AMANT --- ---
    OXYMORON
    OXYMORON --- ---
    HERR_FLICK: The joke is complete finaly
    Data from US south shows African Americans hit hardest by Covid-19 | World news | The Guardian
    https://www.theguardian.com/world/2020/apr/08/black-americans-coronavirus-us-south-data
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    TOOMIX: sorry, ale IMO:

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    GNSP

    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam