• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    A navíc bambitku střílející žaludy vynalezl Adolf Hitler až v průběhu první světové války.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    DEREK_CUSTER: a k vánočním nákupům si milé děti i zazpíváme.
    We Are Number One but the Austrian Painter (Adolf Hitler) sings it (AI Cover)
    https://youtu.be/VTbCBdM2olQ?si=43nyPWL6N4CK4ZYu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SQUATBOSS: Adolf Lebensborn

    Nebo si můžeme zazpívat písničku od skupiny Werwolf - Lebensbooorn to beee whiiiiteee
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GNSP

    <
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    _ANT_: vskutečnosti Adolf Hitler se celý život snažil vypadat jako ty boty
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Happy Birthday, Adolf!

    DZODZO
    DZODZO --- ---
    plesata merkelova tuto uplny adolf :)

    https://arxiv.org/pdf/2103.17249.pdf
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    PALADIUS: vy taky skočíte na každej obrázek na internetu. je to hoax! ten sedící chlápek je hitler! adolf hitler, já to poznám. podívejte se mu na tvar ucha. takže on s nima neodmítá stát, oni stojej kvůli němu.

    tak to je.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---


    cywe, adolf jebavý, a nikdo si nevzpomene, fakt už děte do piče, ste snad šici chcípli na ten koronavirus, bo co. Stejnak to tu stojí poslední dobou za hovno. Už tu chybí jenom, aby tu nějakej kikot sdílel textový ftipy jak v tom pojebanym ústavu:

    [ VOYAGER @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Adolf Hitler Wins Election in Namibia, Has No Plans for World Domination

    "My father named me after this man. He probably didn't understand what Adolf Hitler stood for. As a child I saw it as a totally normal name. Only as a teenager did I understand that this man wanted to conquer the whole world."

    Adolf Hitler Wins Election in Namibia, Has No Plans for World Domination
    https://www.newsweek.com/adolf-hitler-germany-namibia-elections-1552056
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam