• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    aj vegani maju potrebu masturbovat, be careful what you wish for
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Ředitel americké veganské společnosti při hádce ukousl nos jinému muži - Aktuálně.cz
    https://magazin.aktualne.cz/provozni-reditel-veganske-spolecnost-ukousl-nos-jinemu-muzi/r~b80413ca38bb11ed8d680cc47ab5f122/



    #vegani
    #veganský_humor
    #vegana
    #bobs

    Americký manažer z firmy Beyond Meat

    KEMAL
    KEMAL --- ---
    JAPAN: oceňuju, že se vy vegani vždycky takhle ohlásíte
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    XINDLX: vegani se mísí pouze mezi sebou tedy by to znamenalo že je vegan. Jenže to není protože by nám to řekl.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    BROUKOID: naopak to vegani nevedia co znamena to slovo "nove" v nazve diskusie, co pride nabuduce? sonda do memeciek z roku 2005?
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    DWAY: Kokain není veganský aktuálně bohužel, při jeho produkci mafiáni střílí zvířata druhu hommo sapiens, správní vegani užívají jen lokálně vařený pervitin
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PATISLAV: challenge akzepted

    Vegani a vegetariáni mají vyšší riziko mrtvice, ale výrazně nižší riziko infarktu - Bety.cz
    https://www.bety.cz/zdravi-a-zivotni-styl/clanky/31604/Vegani-a-vegetariani-maji-vyssi-riziko-mrtvice-ale-vyrazne-nizsi-riziko-infarktu

    DWAY
    DWAY --- ---
    DZODZO: vegani samozrejme.
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    KOZINA: Vegani maji superschopnosti, tady to mas vysvetleny:
    Scott Pilgrim vs Todd Ingram (Vegan) Full Fight
    https://www.youtube.com/watch?v=tRd13bMWhsU
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KOZINA: Uvažuje se o tom, že se zavedou tři kategorie, aby to bylo ve sportu spravedlivější: muži, ženy, vegani+transgender.
    BARRACUS
    BARRACUS --- ---
    OMNIHASH: Presne. Nejvetsi nepritel veganstvi coby vyzivoveho stylu ci etickeho systemu jsou ... vegani
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    KAMAHL: Tohle si o sobě a o světě myslej vegani? :D

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    VONBONBON: Ptáš se na špatné adrese, tady nikdo televizi nemá, zato jsme všichni vegani a děláme crossfit, kdybys potřeboval s něčím poradit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam