• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    ENDER: Elliot Rodger?
    ENDER
    ENDER --- ---
    CRS: did you mean eliot page?
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    PANTER
    PANTER --- ---
    DZODZO: uz nema ty spravny BPM :P
    CRS
    CRS --- ---
    MATHES: Ellen Page has.
    MATHES
    MATHES --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TEDKO SOU PLNÝ NOVINY FURT TOHODLE BOJE S TIM VIREM A PŘITOM VONO MÁŠ KOLIKRÁT I JINÝ A HORŠÍ TY NEMOCE!!!!!! JÁ SEM ZNAL JEDNOHO SOUDRUHA A TOMU PREJ TAKLE JEDNOU FLUSLA KOČKA ČOVEČE DO JÍDLA A NAPRSKALA MU TAM PREVÍT NÁKEJ BACIL A VON NA ZÁKLADĚ TOHO ZKRITIZOVAL ZÁVĚRY SJEZDU STRANY A ZAČAL SE ULIČNÍK VYJADŘOVAT HANLIVĚ VO RŮZNEJCH TĚCH PŘECTAVITELÝCH ÚSTŘEDNÍHO VÝBORU!!!! VON S TIM PAK ZAŠEL K DOKTOROVI A TEN MU POVIDAL ŽE TY KOČKY MUŽOU TAKLE PŘENÁŠET NÁKEJ TEN ZÁKEŘNEJ BACIL CO NAPADNE PREJ TYDLE MOZKOVÝ BUNKY DO TÝ MÍRY ŽE SI ČLOVĚK NEVOHLÍDÁ KDY MÁ DRŽET TU HUBU A TO DÁ ROZUM ŽE TAKLE NAPADENEJ SOUDRUH JE UŽ PRO NÁKOU TU PARTAJNÍ ČINNOST NEPOUŽITELNEJ!!!! A ZLOBÍ MI TO PONĚVADŽ VONO JE TO KAŽDÝMU AKORÁT U TÝ PRDELE ŽE SE TADY ŠÍŘÍ TAKOVÁDLE HROZBA CO LIKVIDUJE TY KÁDROVÝ REZERVY STRANY A VONO NEVIM JAK K TOMU PŘÍDE TŘEBA I TÁMLE PREZIDENT ZEMAN PONĚVADŽ TO SI MYSLIM ŽE TEN SI TO CHUDÁK TAKY NEZASLOUŽÍ ABY TY LIDI STRATILI TAKLE TY ZÁBRANY A ŘIKALI VO NĚM SYČÁCI CO SI MYSLEJ???!!!!!

    -Skřont
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    BASSQUIAT
    BASSQUIAT --- ---
    TOXYGEN:


    or

    When you live in USA and you don't have health insurance
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    ZOFCZ
    ZOFCZ --- ---
    Zdroj: gurmánská memíčkárna pro kluky a holky 8)

    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam