• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    Promazal jsem se a už to tu nebudu siflovat. Hoďte sem radši zas nějaký opráski.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LOOCAS: twl jak můžeš v tak krátký větě vynechat slova jako migranti, zbraně, eu, antifa a all lives matter ? jsi v cajku ? nemáš teplotu ?
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    LOOCAS: rozmaž tady tvý komplexy ještě víc po stěnách
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    LOOCAS: dost promitas do ostatnich, aniz bys mel jakykoliv dukazy. projevujes se jako clovek s narcisistni poruchou osobnosti, vinis celou pulku lidstva za chovani mozna jejich uzky skupiny a jeste soudis a nadrazujes se nad lidi, ktery to maj jinak, nez ty - fascinuje me, ze si nemyslis, ze je na tobe neco spatne. zij a nech zit proboha a necpi lidem humory z zumpy mgtow, nikdo na to neni zvedavej

    a btw myslel jsem blackpilled, ne redpilled, i know that pathetic shit
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    NELLAS: V tom máš pravdu. Teď už jen mýmy...

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LOOCAS: To jsi ale ve špatném klubu. Tohle zkus ventilovat v Ženy, čím vás serou... tam tě přivítají s otevřenou náručí :))
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    SBSTRD: Jako... co přesně? Já to mám nastavený, mě to nesere. Ale vy tady se můžete posrat z "nepopulárního" názoru. :D Hlavně bejt s kundama zadobře, třeba mi pošle večer na honěnou aspoň jednu fotečku. Viď? :D

    A jinak je to "redpilled", báj z vej.
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    NELLAS: K tomu, k čemu jste naprogramovaný: válet se doma u instagramu, nedělat nic, nechat se živit, furt si jenom na něco stěžovat a tak podobně. Blbů, který tohle chtěj doma živit je celý stádo, bohužel. Milerád jim tu "povinnost" přenechám.
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    MATEEJ: Ty vole tys mě dostal, takhle jsem se nazasmál od tý doby co oběsili fotra
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    RAGAMUFF: Ale ty satanistický pedofilové, co stáčej z dětí adrenochrom, mi pořád přijdou krapítek nebezpečnější.
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    Já s ním souhlasím, ženský mají vestavěný "komplikátor", který se po určitém čase ve vztahu aktivuje. Obvykle je to období klidu, kdy je všechno v pořádku a všechno jede jako po másle, to je totiž nudí, to není drama.

    Howgh

    https://www.youtube.com/watch?v=QHRDG-Fe0Eg
    DOMNICK
    DOMNICK --- ---
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    LOOCAS: cope or rope, nas blackpilled priteli, udelej svetu tu laskavost
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Ten pocit, když ti normísové začnou posílat polku ze začátku internetu a divit se, odkud jí znáš...
    OPIC
    OPIC --- ---
    LOOCAS: supr, mene konkurence:D takze mas ode me jakoby +1 :D
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    LOOCAS: ze Te zensky nechtej s*kat neni jejich vina, ale prijde mi to asi tak novy a humorny jako tohle https://youtu.be/dQw4w9WgXcQ?t=42
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LOOCAS: Tys měl bejt buzna. To bys hned přišel na to, že ti nikdo jen proto, že máš pindíka, vařit nebude.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LOOCAS: A k čemu že by nám bylo pořídit si takový výkvět lidstva jako jsi ty? :)
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    DLOUHA_POTVORA: Já jsem spíš už V-Cel, páč mě akorát serete. Jste k hovnu, líný, neschopný, ultra-privilegovaný, vařit neumíte, šukat vás nebaví. Tak k čemu jste?

    To zas bude mínusků od simpů a kund, který si uvědomujou moc dobře, že mám pravdu, ale nechtěj si to přiznat...

    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    LOOCAS:
    incel alert!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam