• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FAIRIELLA: fixed

    FAIRIELLA
    FAIRIELLA --- ---
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    SLEEPLESS8: pee is stored in the balls
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    FEKALNIK: vozova hradba? no to se udelala takova rada z povozu a z nich pak husiti mlatili krizaky po hlave suchym hovnem na klacku.
    HYNCUS
    HYNCUS --- ---
    PETINY
    PETINY --- ---
    MATT: když tohle Bobo nasdílela, tak mi nějak unikl kontext a myslel jsem si že sdílí nějakou transku a taky jede lgbtquiabcd promo vlnu.
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    WIREBORNE: Počkej, až Bill Gayts zmáčkne ve Windowsu speciální tlačítko a všichni ovočkovaný na celym světe začnou vybuchovat. Kdo se pak bude smát naposled?!

    JFM
    JFM --- ---
    WIREBORNE
    WIREBORNE --- ---
    SLAMITCH: tohle jsem už před měsícem psal antiwax příbuzenstvu ve snaze přesvědčit je. Že Bilderberg (protože Ilumináti jsou výmysl šířený Bilderbergem jako kamufláž) vyrobil deltu (tehdy ještě indická), kterou očkovaní budou sice šířit, ale neumřou, aby zlikvidoval odpůrce migrace a Calerghiho plán mohl pokračovat. Jenže bohužel je to až příliš logické, takže tomu neuvěřili.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    YOT
    YOT --- ---
    HNILOB: Ve vezeni uz jsou kohoutky s teplou vodou? To je uzasny jak je ten pokrok k nezastaveni.
    SLEEPLESS8: Ja si normalne zapinam rychlovarku jen na jednicku, kdyz potrebuju aby varila pomaleji.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam