• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HNILOB: jsem to asi hned ze startu moc překombinoval
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PRAASHEK: why are you meme na prvni pokus. Meme bude to klicove slovo asi.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8:
    LOOCAS: šikovní. Mohl bych znát postup hledání? Ptám se pro kamaráda.
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    SLEEPLESS8: Smě předběh!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROBOTEK23
    ROBOTEK23 --- ---
    PRAASHEK: Takhle když to popisuješ, je to snad vtipnější než originál.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    "Why are you gay" mi připomnělo ten pic s nějakým indickým guyem a jeho úvodní pozdrav "hello why are you", následováno obrázkem, který vyjadřoval flizoficko metafyzickou rozčarovanost na touto větou (ke které došlo prostou záměnou how za why). ale nemohu to najít. nenašel by někdo? google je na mě moc chytrej a hledá jenom how are you.
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LOPIK: African Monty Pythons
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Tam nechodi kolem horky kase
    Why are you Gay - Funniest African interview ever! Link to full interview below
    https://youtu.be/ooOELrGMn14
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    DARKSUN: Což je v pořádku. Člověk aspoň ví, o kom je řec. Teda, ne konkrétně, ale aspoň k chlapovi si ji můžeš přiřadit.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    SYNTAX_TERROR: ono to u toho nadpisu nekonci... oni i u dasich zen jmenovanych v tom clanku uvadi ci jsou manzelky...
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    LOOCAS
    LOOCAS --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SUCZKER: mne se teda vubec nelibi, jak se tady zkresluji hodnoty. Vyobrazeny dustojnik jiste bojoval za cistou krev. Takze akce s povinnym ockovanim je spise diverze.
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    22DAEMON: obávám se, že termín jižní ústa se ve slovníku naší mládeže jen těžko ujme
    ICS
    ICS --- ---
    BADMANNER:

    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    BADMANNER: a císařský řez taky ne?
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    RIP

    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam