• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    PALEONTOLOG: hm myslis ze kvoli tomu aquafresh zmenil poradie farieb na svojej zubnej paste? lebo z detstva mam zafixovanu reklamu "bila, modra, cervena, vime dobre co to znamena, aquafresh je presne co chces, tribarevnou s chuti vuni dostanes!"
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SEJDA: roses are red, violets are blue, rusky poradi je bila modra cervena
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PAN_SPRCHA: tedka maji bilou, modrou, cervenou .. bila znaci zmizik, kterym vymazou svuj podpis (modry inkoust) z kterekoli smlouvy a cervena je tvoje krev, ktera potece proudem.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YOT: Ruská vlajka byla až do roku 1883 černá,žlutá,bílá.

    černá symbolizovala zatemnělou mysl, žlutá chcaní na smlouvy které podepsali a bílá je barva vlajky kterou vytáhnou v momentě kdy nebudou mít převahu 10:1

    k této vlajce která symbolizuje i současné Rusko se pomalu navrací.
    JFM
    JFM --- ---
    YOT:
    YOT
    YOT --- ---
    No...
    Historickou vlajkou Čech byla bíločervená bikolóra, podobně jako u sousedního Polska. Tato bikolóra měla svou historickou tradici v královském (státním) vojenském praporu, využívající barvy (tzv. tinktury) erbu Českého království. Podle heraldických pravidel se na českém praporu objevovala na horní polovině bílá barva (symbolizující stříbrného českého lva) a na dolní polovině červená barva (symbolizující červené pole štítu). Proto se také tento český prapor nelišil od polského státního praporu (stříbrná orlice na červeném poli). Tato historická bikolóra v dobách národního obrození, kdy se začaly razit panslovanské myšlenky, začala pomalu ustupovat slovanské (fakticky ruské) trikolóře, která obsahuje (kromě červené a bílé) rovněž modrou barvu a vychází z nizozemské vlajky. Pro odlišení od ostatních trikolór, dělící své národní barvy ve vlajce do pruhů, bylo r. 1920 zákonem rozhodnuto, že pole přidané modré barvy bude mít tvar klínu, směřující do poloviny vlajky. Význam tohoto modrého klínu byl obvykle vykládán jako symbol Slovenska.

    ...

    V 19. století přebírala slovanská národní hnutí symboliku Ruska, jediného tehdy samostatného slovanského státu, a barvy ruské vlajky, bílá, modrá a červená začaly být tehdy považovány za panslovanské barvy. Na ruské vlajce je jednotlivým barvám přisuzován následující význam:

    Bílá symbolizuje mír, čistotu, neposkvrněnost, dokonalost a svobodu.
    Modrá představuje stálost, víru, věrnost a Bohorodičku.
    Červená je symbolem energie, síly, krve prolité za vlast a absolutistické vlády.
    Tyto barvy patřily původně Moskvě.

    A když na současný ruský vlajce prohodíte dvě spodní brvy, dostanete vlajku protektorátu Čechy a Morava. Náhoda?
    DWAY
    DWAY --- ---
    Znal jsem ale RIP

    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PALEONTOLOG: Trikolora ma ve znaku rybku, odkaz na krestanstvi ;D Ale kdyz se podivas na krizeni tech barvicek, uvidis tam spravne poradi .. takou mini ruskou vlajecku. Je to presne tam, kde zacina ocasek :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SEJDA: vazne a kde? trikolora ma ceskou trikoloru
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ELHO_CID: kdyz se dobre podivas na znak trikolory, uvidis tam ruskou vlajku ;)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    DWAY: Hythova nepochopila, že Trikolora kope za Rusko...
    DWAY
    DWAY --- ---
    ELHO_CID: muze mi někdo vysvětlit ten humor?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam