• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PRAASHEK: akorátže vegan se smazal, tak nevim, proč mi furt přibývají plusy. Kdybyste si někdo vzpomněli, kdo to byl (postl sem dva vtipy, kterým by se smál možná strýček jedlička za peníze), nebo ať se přizná sám. Tady se mazat nebude. Všechno je potřeba mít zdokumentované. Teda pokud se mi to hodí ofc.
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    čichám čichám vegana
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KURTKODEIN: Ne, neni, moje je tlustsi.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    KURTKODEIN
    KURTKODEIN --- ---
    BLACKHEAD: Ne, to je tvoje máma

    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    KURTKODEIN: To je ta kurva v tom zlutym tricku?
    KURTKODEIN
    KURTKODEIN --- ---
    PRAASHEK: No teď už ne
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KURTKODEIN: tvoje žena je arabský sebevrah s granátem v anusu?
    KURTKODEIN
    KURTKODEIN --- ---
    A za offtopic přidávám humory light

    KURTKODEIN
    KURTKODEIN --- ---
    DWAY: Nyx je fakt poslední místo, kde bych čekal, že uvidim svojí ženu... Minimálně v tomhle auditku
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    SOFIJKA
    SOFIJKA --- ---
    HITMAN: zkus v Holandsku, tam je milujou
    DWAY
    DWAY --- ---
    DWAY
    DWAY --- ---
    SALO: ale jen novy internetovy
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    HITMAN
    HITMAN --- ---
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SLEEPLESS8: is this loss?
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SLEEPLESS8: strunu máš, najdi si vhodný strom :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALO: to je náhodou humor i v Kosovu/Serbii. A smály se tomu tuhle i děti v Nigeru až se za břicha popadaly.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam