• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Tady vymýšlí nové internetové humory samotný algoritmus, který do základního rastru vybírá regionální osoby a fotky. Protože Miloš Zeman radící, jak vydělat peníze na internetu je level, který tu ještěr nebyl. Vzáleně se tomu blíží Lincoln a Kolaloka. Sdílejte než to smažou.

    Robin's Egg Blue Original Aviator BluBlocker Sunglasses - 2837K
    https://digiqm.com/products/robins-egg-blue-original-aviator-blublocker-sunglasses-2802k

    Co se ve skutečnosti stalo?

    Moderátor „Interview ČT24“ Daniel Takáč pozval do pořadu Miloš Zeman, aby se podělil o tipy ohledně způsobů, jak zbohatnout, a poté se během přímého přenosu objevila tato bomba:

    „Jsem úspěšný, protože rychle a bez váhání skáču po nových příležitostech. A právě nyní je mou jedničkou ve vydělávání peněz nový program pro automatické obchodovaní kryptoměn s názvem Bitcoin360 AI . Ve svém životě jsem zatím nenašel lepší příležitost, jak během relativně malé chvíle zbohatnout. Všem doporučuji, aby se na to podívali, než to banky zakážou“.

    Daniel Takáč byl v šoku, když divákům ukázal, kolik peněz již přišlo na soukromý účet v bance prostřednictvím tohoto nového programu pro vydělávání peněz, o kterém si nyní v České republice všichni šeptají všichni.

    ---

    je tam spousta povedených okamžiků:

    Nyní jsem si uvědomil, proč má Miloš Zeman pořád tak dobrou náladu. A proč velké banky nechtějí, aby se lidé dostali k této mezeře v zákonech pro získání bohatství. Na konci dne jsem byl v zisku 18 250 Kč. To není z počáteční investice ve výši 6 000 Kč vůbec špatné! Byl jsem tak překvapený, že jsem nemohl usnout.
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SIMHOR89
    SIMHOR89 --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    CHAOS_RK
    CHAOS_RK --- ---
    dyk Mrako-MORE neser!
    JOHNASIS
    JOHNASIS --- ---
    Došla ti pára MRAKOMORE.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    YBUKO: Mrakomor did nothing wrong!
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    MATEEJ: Nebo pod Slunečníkem.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    YBUKO: Já bych rád připomněl, že umřel se slunečníkem, ne na slunečníka.
    SPARENA_MARENA
    SPARENA_MARENA --- ---
    YBUKO: Mrakomor's life matters!
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    CUSTOM1: navždy v našich srdcích.

    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    CUSTOM1: na toho jsem nenarazil.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    CHEVALIER: A Mrakomor?
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Mrakomor nemůže za vaše posraný životy!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CHEVALIER: a naschvál se nebudu divit
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    PRAASHEK: se budeš divit ale zrovna na pardubicku se člověk jménem Juraj Jánošík vyskytuje.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    PHOBOS99: Dobře jim tak oběma :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam