• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    KEMAL: a od kdy musí mořská víla umět sbírat bavlnu a dobře snášet bičování?
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    Hele, proč prostě neuznat, že ta černoška byla vybrána proto, že na tu roli měla nejlepší kvalifikaci. Je zbytečný tahat rasu úplně do všeho ...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BROUKOID: to tvrdí Máňa, protože takhle chtěla ze skříně přinutit k veganství i do té doby odmítající manžele svých klientek
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    PRAASHEK: pokud ses vegan a sperma bylo ziskano eticky a ekologicky, tak to neni smeroplatny!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BROUKOID: eště je tu možnost, že není vegan. A pokud je, tak to je docela dealbreaker pro budoucího ženicha, neboť by to znamenalo, že nepolyká
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    MATEEJ: to dava smysl.. bejt vegan, a nemoct to nikomu rict.. jo.. to je holt kvalitni zapletka, drama jak ma bejt!
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    BROUKOID: To proto, že většinu filmu nemůže mluvit. A proto je taky tak smutná.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---


    video starší, neznal jsem ale rip

    Hitler phones Zelensky
    https://www.youtube.com/watch?v=2EBaJDDQymg
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    Ja to nechapu, muj hlavni problem s malou morskou vilou je, ze zatim v zadny adaptaci jasne neprohlasila, jestli je veganka nebo ne. Chce se mi z toho zvracet!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PRAASHEK: ocenuji, zes na to pouze vtipne poukazal:p
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GANDHI: no proto! Už jsem se chtěl rozčílit.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PRAASHEK: sorry, zapomnel jsem kde jsem - chtel jsem napsat vtipne poukazuje:p
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GANDHI: mně nepřijde, že by se tvůrce zrovna rozčiloval
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    GANDHI: technicky to je hranej remake kreslené "původní" předlohy, takže v daném kontextu je ten "original" správně.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BELIEVER: nech me hadat - autor je american:p Protoze jen ten muze povazovat Disneyovu adaptaci za original a po tom masakru co udelal s Andersenem se rozcilovat nad barvou kuze herecky:p
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    WENOUSH
    WENOUSH --- ---
    CRS: dyť mu ho kouří vedle auta, to mi přijde v pohodě
    CRS
    CRS --- ---
    STRUP8: No, to je pobuřující - kouřit v autě, kde jsou děti!
    STRUP8
    STRUP8 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam