• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BROUKOID: myslíš Poĺpp..? A samozřejmě souhlasím, že smysl pro humor už není co bejval před potopou. Největší humoristi byli dinosaurusové a jejich štafetu měli převzít nedinosau-rusové, nicméně se ukázalo, že to byla chyba, protože jejich vývojové stadium bylo mnohem více pozadu a navíc i v závěsu stagnovalo, ne-li couvalo.
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    PRAASHEK: fskutecnosti smysl pro humor lidem prinesli mimozemstani pred 10 000 lety, ale spatne odhadli ucinek prave demokraticke legrace a tim roztavili vsechny ledovce. Tak se vetsina lidi se smyslem pro humor utopila. Z tech co prezili, vetsina nema ani smysl pro humor, ani poĺpp.
    EKG
    EKG --- ---
    SKY_MAX: No tak se na to podivame realisticky, ano?

    Panna = neprovdana, darce semene navrhuje neformalni snatek.
    Do dreva netiti = jiny necht tne. Poskytovatelka delohy ocekava od partnera financni zazemi, aby mohl starosti o zakladni potreby outsourcovat.
    Sit kosili bez jehel = v tom pripade ale partnerka musi fungovat jako trophy wife, tedy zvysovat partnerovu prestiz.
    Zebrik = partnerka vyzaduje spolecensky/karierni vzestup.
    Pad = partner vyjadruje obavu, zda je system pripraven na takovou miru emancipace.

    Neni zac.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKY_MAX: lidé měli smysl pro humor už dávno před internetama. Vítej!
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    SKY_MAX: imho to smysl dává.

    - chtěl bych tohle nemožný
    - když bych to měla udělat, tak chci tohle nemožný
    - když ty chceš tohle nemážný, tak já chci tohle nemožný
    - když ty tohle, tak já tohle
    - no kdybych tohle splnil, tak stejně chcípneme.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SLEEPLESS8: teprve teďka, když jsem ten text viděl napsaný, mi došlo, že ta písnička je vlastě takovej lidovej shitpost.. nedává to smysl, nikam to nevede a každej, kdo se to bude snažit pochopit nějak hlouběji se z toho akorát nasrere, autor vytrolil čechy na stovky let dopředu... by mě zajímalo, jestli se někomu z nás něco takového také poštěstí...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DWAY
    DWAY --- ---
    VAGABUND
    VAGABUND --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PETRAELECTRA
    PETRAELECTRA --- ---
    SLIWOWITZ
    SLIWOWITZ --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SKFET: "symbolem hnutí je šesticípá hvězda, v níž jsou oba trojúhelníky – sféra nebe a země, propojeny. Často bývá mylně označováno za svastiku."

    *cough* *cough*mylně*cough*
    SHERIMOON
    SHERIMOON --- ---
    VXP:
    VXP
    VXP --- ---
    GNSP

    DZODZO
    DZODZO --- ---
    got me in the first half ngl

    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam