• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    QUED: PoÍpp mistress! (❁´▽`❁)*✲゚*
    VO_D_KOLEK
    VO_D_KOLEK --- ---
    QUED: Je hezké, že k tomu nabízí i držák v podobě stolku, ale těch překlepů… Hanba.
    QUED
    QUED --- ---
    Poĺpp v rozšířené edici:

    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    KONOPKA: takže to funguje
    KONOPKA
    KONOPKA --- ---
    PRAASHEK: Bohužel, sám sem byl nedávno svědkem změny sortimentu v německém řetězci, kde vyměnili Budvar a Plzeň v plechu(0,5l) za Braník a staropramen v plastu(1,5l). Cena zůstala více méně stejná. Otázka je, co to vypovídá o místních?
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    PRAASHEK: Ano!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: strategická výhoda takového systému je, že se místní trh zbaví většího množství níže zmíněné tekutiny a uvolní tak místo a dá šanci uplatnit se jiným? Či dokonce snad že se milovníci této značky odstěhují do míst dopadu?
    YOT
    YOT --- ---
    Nechápu, že naše armrda absolutně zasklila odstrašující efekt pouhého držení takového zbraňového systému. Narážím na to, že zakázku nedostala Zbrojovka Brno, odštěpný závod Mendlovo náměstí.
    FLY2001
    FLY2001 --- ---
    BLACKHEAD: Myslíš Branických litířů?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    MAGE: Tohle budou podle siluety spis Branicky basaci...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    BLACKHEAD: Branickych piviru
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    BLACKHEAD: 10° Bráník krátkého doletu
    MAGE
    MAGE --- ---
    BLACKHEAD: Specialni jednotka...
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    SLEEPLESS8: To bude ta jednotka Branickych rytiru...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---



    FRK_R23: Neznam ani jednoho ze zminenych panu, ale at si to uzijou :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SLEEPLESS8: Tyvole vypadá to jak Fuck da karot v Blackpsovi....
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    BROUKOID: bezocasi holt smula, jo kdyby byli bezpaterni, tak jim naopak hned bude vnucovat bezpecnostni zaruky
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    BLACKHEAD: Eman Noel Makaron se provinil nejvic tim, ze konzumuje bezocase obojzivelniky, coz jako retardovany vegan nesu velice tezce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam