• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    DWAY
    DWAY --- ---
    SUCZKER: Poĺpp
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SUCZKER: equally znamená, že ženská půjde natrhat další jabka a kucí si dají každý jedno
    MAGE
    MAGE --- ---
    SUCZKER: “Why turn the knife on someone else? The correct answer is to just kill yourself with it.”
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SUCZKER:
    ...
    - Řez nemusí být rovný, uříznete oblouk v poměru 2:1, velkou část pak už snadno rozlomíte na dva stejné díly.
    - Co znamená "equally"? Že dostanou všichni tři stejný hmotnostní podíl? Nebo že dostanou stejném množství vlákniny? Té je více ve slupce, tzn. bavíme se o dělení povrchu? Anebo jde o esenciální aminokyseliny, kterých je více v jádrech? Jedí všichni tři celá jablka, nebo si je někdo loupe (takové lidi znám), anebo je jedí celá celá, i s peckami (i takové lidi znám), na kterých si pochutnávají, a zahazují jenom šťopku? Anebo jde o efektivní využitelnou energii získanou z jablka, tedy podíl jablka vztažený na metabolismus? Tohle je třeba úloha, kterou občas řeším, že jsem na výletě s dětma, ujede nám vlak, ony mají hlad a já mám jedinou tatranku. Mohu ji rozdělit stejně na hmotu, ale vím, že nejstarší z toho bude mít nejméně, protože má ještě spoustu svých zásob energie a ujde na lačno klidně deset kilometrů, zatímco nejmladší už fakt potřebuje najíst.
    - Do toho vstupuje postmoderní koncept gender equallity, což je naznačeno použitou angličtinou a postavou ženy. Řešení obrázku tak bude jiné v Americe, jiné v Anglii, ve Francii a úplně jiné v Rusku. Pro Čecha je samozřejmé, že dá obě jablka dívce - protože mu tak káže slušnost - a ta si vybere to nejhezčí a to druhé vrátí klukům ať se podělí - protože tak káže slušnost jí.
    - Bavíme se o jablkách obecně? Není to nějaká zatracená varianta Paridova jablka?
    - Symbolika jablka, muže a ženy, dvou mužů-bratrů, nože a nutnosti vykonat jediný a právě jeden řez je důkladně rozpracována ve dvou prvních kapitolách Bible. Patrně jde o symbolické vyjádření invaze Skythů do severní Mezopotámie...
    - ... není zač :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    GILHAD:
    - Dáte dvě jablka za sebe a přefiknete obě. Máte 4 shodné díly, jeden obětujete bohům.
    - Dáte dvě jablka za sebe, ale posunete je, aby se středy nekryly - to už si spočítáte z jejich půdorysu, což je idealizovaný kruh, jak musejí být posunuté, aby je řez dělil správně - a přefiknete obě. Máte 2 shodné díly velké, a 2 shodné díly malé. Hmotnost dvou malých dílů je rovna jednomu dílu velkému.
    - Ve skutečnosti zadání tiše předpokládá, že jeden řez = jeden řez na jednom jablku. (Ale to nevíte jistě! Možná to tak vůbec není a ten nevyslovený předpoklad je jiný. Možná to odkazuje na film Vetřelci, kteří všichni kromě vás viděli.) Takže máte jedno jablko a dvě poloviny. Velké jablko dáte samičce, aby byla plodná, o poloviny se podělí muži, stejně jako posléze o samičku.
    - ....
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    AVATAR: kdo ma nuz bere vsechno :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    SLEEPLESS8: deal, vymenim za vuli zit.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    AVATAR: a sakra, to mě nenapadlo! Já to jen nudně řezal ve dvou třetinách ...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    UNTOY: vymenim kafe za neco jinyho
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    GILHAD: preriznout obe jabka zaroven a ctvrtej dil vyhodit.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SUCZKER: Kromě dvou obviusníků mě napadají jen samé ptákoviny, jako upéct zahnutý štrůdl a získat tak jedním řezem dva kraje a jeden prostředek ...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SLEEPLESS8: ...so I'm not gay but I'm Swedish!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam