• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    YBUKO: uf. Děkuji. Btw co říkali, krom běžných "are you sure" věcí?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SEJDA: on se nezdá, ale tuhle mi ubalil čtyři zpět a několikero dní se z toho snažím dostati do původního stavu (který stál za hovno, ale to nemusí nikdo věděti, i když má dvě děti).
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    PRAASHEK: zavolal jsem dvěma kamarádům, vyřešeno.

    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: Jakože to za rovnitkem je vysledek? To by smysl dávalo. Jen jestli si to zapamatuju. Netroufám si ani představovat, jakej zmatek s tímhle musi být v těch civilizacich kde musí být 7 bytosti různých pohlaví aby měli deti.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: oba jsme dostali do držky od toho debilního rusáka. Taky furt šukám tu zkurvenou rusku, co jsem už dvakrát zabil kladívkem.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PRAASHEK: kdybys dal radeji pres drzku Hitlerovi
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DELIRIUM: kolik vlastně měří a váží? Že bych mu šel dát přes držku. Holky v okolí by to ocenily. Já bych ho zažaloval za ublížení. Na zdraví. Je to levák, nebo pravák? Ptám se pro kamaráda.
    L4MA
    L4MA --- ---
    SLEEPLESS8: 14/25 :(
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT: uz jsem se dovzdelal, neni to tak slozite, je to proste jen opak: transmuz = zena a transzena = muz
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    GREAT_R: A jezdí Transitem.
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: Ne vážně. Chtělo byto nějakou mnemotechnickou pomůcku co je co. Mám pár kamarádů, kteří jsou dislektici a prostě si to pletou.
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    ERRTU: Jedna noha nebruslí.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    nice 19/25
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam