• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    YOT: to je "parlamentni vetsina". A vsichni vime, ze to neni jediny nazor, a uz vubec ne ten spravny.
    Vetsinou se zastituji jenom lidi, kteri by jinak meli pocit bezvaznamosti. Typicky pak cim extremnejsi nazor (mene lidi jej zastava), tim silnejsi pocit "vetsiny".
    Asi to je neco jako vakuum, nikdo ho nikdy nevidel, ale dobre se s nim pocita.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT: ses posral, jo? taky se mi to stalo..
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: Já vím, ale stejně si myslím že základ "neposrat se sam ze sebe" zůstane stejnej na furt. Nedávno jsem si tím prošel. Nic příjemného...
    YOT
    YOT --- ---
    PRAASHEK: Eh... teď si nejsem jistej jestli je to tak jak říkáš, nebo obráceně - silulet podle jejich tanku a letadel. Se zeptám zítra ráno soušky a napíšu ti. Ju?
    YOT
    YOT --- ---
    SEJDA: Aha takže Většina je přece jen ta univerzalni autorita za kterou se schovame, jsme-li přesvědčení že náš názor je jediný spravňácký. Třeba že se z buziků a transek nesmí dělat legrace protože je to fujky a tak.
    Treba můj byvalej vtipy o buzicich miloval. Čím ostřejší tím lepší. Ale chápu že dnešní liberal mejnstrým jede "my vás za/ochranime at uz chcete nebo ne".
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    YOT: myslíš ty pro rozpoznávání nepřátelských tanků a letadel dle jejich siluety?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT: jenze napresrok uz mozna bude moderni zas neco jineho
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SEJDA: predtim tomu rikali Mein Kampf
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    YOT: ne, vetsina je vzdy to co neznas a ani nepoznas :)
    existuje neco cemu se rika mainstream, to jsou asi lidi se stejnym nazorem jako mas ty? Meinstream nemusi byt vetsinovy.
    MATHES
    MATHES --- ---
    BROUKOID: haha!
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    PRAASHEK: strach je vyraz respektu, sranda je vyraz pohrdani!
    YOT
    YOT --- ---
    PRAASHEK: Já jsem zatím u těch obrazkovych PVC leporel. Tak se budu těšit napřesrok.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    YOT: sranda je skrytý strach - dočteš se v každé knížce psychologie pro děti druhého stupně mateřské školky
    YOT
    YOT --- ---
    SEJDA: Většina? To je ta skupina lidí se stejným názorem jako mám já zejo?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    LOG53: Nchan? neznam, ale omrknu, dik
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    YOT: vetsine jsou jini lide, nez jejich vlastni ego, naprosto ukradeni, a tedy podobny humor ani nechapou, resp. ho chapou uplne jinak, nez fobove.
    YOT
    YOT --- ---
    Proč se tomu říká ***fobie? Když z nich má většina lidí srandu a ne strach?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LOG53: to mu našeptávají neznámí telepaté z huawei
    LOG53
    LOG53 --- ---
    SLEEPLESS8: K tomu tapetování transfobními zrcadly používáš API nebo trávíš dny ruční kopypastou z Nchanu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam