• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    YOT
    YOT --- ---
    HNILOB: Tak lyrics jsou jasný. To tu známé všichni nazpaměť, ale beat mě zajímal. Virbly a pikoly to je moje.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    YOT: beztak to budou jen klasicke dissy na system a on jediny udava spravny smer, nebo tak neco
    YOT
    YOT --- ---
    HNILOB: Nojo ale intra a tři cely alba to se nedá srovnávat, to musíš uznat sam. Navíc u nás se to yt věcné seká jak ségře furt vyvolávají nějaký šámstří.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    YOT: nejaky intra se daj najit na yt. Na koncerty mu chodilo docela dost lidi
    YOT
    YOT --- ---
    HNILOB: Netušil jsem že byl i zpěvák. Mohl bys mi to vypálit? Rád bych si poslechl. Kdyztak sz dík.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HNILOB: AHOJ
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PRAASHEK: ahoj. id ERRUT mam doma tri a5 stranky alba plny hitlera. [ERRTU @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo?]
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    YOT
    YOT --- ---
    SHEALA: Ani před tím. Vidíš snad bilej inkoust, nebo toner nebo o co tam jde?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GAUNER: když dojde žlutá, nejde tisknout černobíle.
    YOT
    YOT --- ---
    GAUNER: Někdo umřel na kapavku?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ELHO_CID:
    ELHO_CID: samosřejmě žebrák, kikoti
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ELHO_CID: Zebrak v popredi, Tocnik na pozadi ;) Kdyz jedes po via Carolina, tak oba hrady na par sekund zahlednes.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    JON: Ja hledal jaky je hrad v Turnove a nasel jsem Kost. Ale mozna PRAASHEK sdilel nejaky Panensky Tynec, nebo co. Nejsem expert.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam