• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    MAKROUSEK: ale to vis, ze jo

    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PAN_SPRCHA: Jasne, propagace, stejny duvod, jako blackwashing na Netflixu a u Disneyho. A pak se divej, ze se spolecnost polarizuje.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAKROUSEK: tak co, konečně se zas píše o soutěži která už dvacet let nikoho nezajímá.
    Ta druhá je spokojená protože má publicitu o které by se jí jako vítězce mohlo jenom zdát, organizátoři jsou spokojeni protože jinak už by tuhle estrádu mohli zavřít, transka je spokojená protože si zaexibuje s tím tam celou dobu šla.......
    win-win-win, všichni jsou spokojení.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    MAKROUSEK: pointu prosím?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    Tohle vypada jako humor, ale je to skutecnost:

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DRABICZ
    DRABICZ --- ---
    DELIRIUM: a provozovatelé eutanazií nebudou mít co žrát!
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    MEJLA77
    MEJLA77 --- ---
    PRAASHEK: Shiva to měl proto, aby se mohl koukat na vše strany, pokud fackoval, tak jen vnější stranou ruky
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PAN_SPRCHA: evropani mají většinou max štyry nohy. A Shiva asi taky radši fackoval, než kopal...



    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    OTAVA: viděl jsem Inda se šesti nohama, jedenáct nohou už je docela dost.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    OTAVA: původně jsem měl napsáno „devítku“, ale po zralé úvaze jsem to změnil na jedenáctku, protože mi bylo jasný, že se najde chytrolín, co mi v rámci Autistic Sunday začne tvrdit, že devítky jsou u holek vlastně dost častý.

    No, nepovedlo se a našel ses ty.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    DOCKINEZ: nechci být nějak stereotypní ale ... to skutečně existují Asiati s 11 nohou? I na Evropana je to poměrně hodně.

    tady by si někdo měl udělat pořádek ve své sexualitě.
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    PRAASHEK: vyjdi si do prirody, vyhon si nad srnkou, krasne bozie stvorenie (akurat ja teda nepoznam srnku od srnca, ale it's not gay pokial sa nedotkneme sulinkami)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam