• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PAULMUADDIB: ten tatarak vypada nevalne..
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    GNSP

    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GULAZ: altavista
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    CRS: you get oxygen when you solve the equation correctly.
    CRS
    CRS --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    ...já vím, tenkrát tam bylo logo tiscali nebo seznamu...
    Ale tím si ten vtip nebudeme kazit.
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    CRS: oh sweet 90's...
    CRS
    CRS --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    RIVA
    RIVA --- ---
    Landlord
    YOT
    YOT --- ---
    JESTEDMAN: To byla narážka na to, že mi pubicke ochlupení začalo růst již ve věku kdy to byl zatím jen pipik. A neboj i z nas z rozvracenych rodin často vyrostli čuráci.
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    YOT: ta transformace je znát i z tvého jazyka. Zajímavý je třeba výraz "pipík", což bude zřejmě rádoby zmužštělý výraz z ženského "pipinka". To my, z tradičních rodin s pevnými mužskými základy jsme vždy užívali spíše "pindík", později se z toho normálně stal čůrák.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JESTEDMAN: najdu ho po čuchu
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    YOT
    YOT --- ---
    PRAASHEK: Včera tu nekdo tvrdil že je TV Hero, tak já nevím...
    JESTEDMAN: Kdyz tak nad tím přemýšlím tak jsem tan post vlastně nepochopil... a do určité míry má pravdu. Jak jsem z te rozvracene rodiny, neměli se tolik peněz a byl jsem nucen nosit oblečení po starší sestre. Jenže jsem to dělal nerad a třeba silonky jsem vyloženě nesnášel, kdyz mi zacalo rust pubicke ochlupeni dělalo mi to různé vyrážky kolem pipika. Stydel jsem se za to už tehdy, ale zde mezi přáteli se teda sverim když na tom tak trvate. Žádám tedy, aby bylo do onoho mému doplněno že je to z donucení a pouze pokud mají starší sestru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam