• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DZODZO:
    BLACKHEAD: ale to je potravinová humanitární pomoc!

    Fun fact: během zimní války rusáci používali zápalnou cluster munici proti Finům (ano - na civilní obyvatelstvo) a Molotov tenkrát v tradici retardované ruské propagandy tvrdil, že jim shazují z letadel chleba jako humanitární pomoc. Název molotovův koktejl se traduje právě od té doby, protože když je finové proti sovětům používali, hlásalo se, že to je drink na zapití toho chleba.
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    DZODZO: Sorry, ale NAFO by se nemelo snizit na uroven pouziti biologickych zbrani... ;-)
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    follow me for more tips

    SHANIGEN
    SHANIGEN --- ---
    MANDARK
    MANDARK --- ---
    CRS:
    Canadian graffiti
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    image
    SHANIGEN
    SHANIGEN --- ---
    Sounds good!

    CRS
    CRS --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    CRS
    CRS --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DELIRIUM: Taky vidíme, jak dopadl :)
    CRS
    CRS --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MYYYSHA
    MYYYSHA --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GNSP!

    DEREK_CUSTER
    DEREK_CUSTER --- ---
    BASSQUIAT
    BASSQUIAT --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam