• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    HARDCABB: Started a WW2 at 50

    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    PERPLEX: hellma
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    helma na motorku

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    image
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    image
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    image
    MATT
    MATT --- ---
    BOBLIG
    BOBLIG --- ---
    ROBOTEK23
    ROBOTEK23 --- ---
    CHROCHTADLO
    CHROCHTADLO --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    image
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRK_R23: vono někdy to nic v hlavě stačí. Hlavně na drogách :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nikdo: nic
    Dragon: musel jsem se uklidnit sledováním Friends
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    já se zrovna v tu dobu (tuším byl to dead space 2, někdy leden 2011) přestěhoval za prací do Bratislavy a sehnal sem fakt divný bydlení. Takovej malej byt, starej, ve kterým pořád vrzalo a skřípalo jak v červenym trpaslíkovi. A jak sem tam nikoho neznal, tak mě nenapadlo nic jinýho než si koupit Deadspace a zhulit se jak debil. Tak sem to zapnul a chvílema úplně skvělý, tak hluboko ponořenej do hry sem nebyl. Ale pak mě jednou zabili nějakým obzvláště hnusnym a lekavým způsobem a já málem umřel. Okamžitě sem to vypnul a musel sem se uklidnovat dementním Friends, protože Simpsni byli na mně v tu chvíli moc agresivní :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    FRK_R23: OK, děkuji za uklidnění! 👍
    SLEEPLESS8: NSFN(yx)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    FRK_R23: tomu rozumim! :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FINSON: pics or didn't happen
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam