• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    SBSTRD: Ou Jee, konecne moze odpocivat v pokoji, ked vie ze vrah jeho zeny je po smrti
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    image
    SBSTRD
    SBSTRD --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    image
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    gnsp

    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    image
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    image
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    PRAASHEK: dle granularity to bude sukraloza. Ten chlast a ciga budou asi Ježíšova. Ježíš - nejhorší spolubydla ever
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    //+ u toho žere makarón a chystá se zrovna projíždět text Hamleta, kde dostal titulní roli
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DRAGON: ty lajny u srolované bankovky nejspíš nebudou hero. Lžičkou předtím snědl dobrý jogurt. Potřebuje si dát insulin, to dá rosum.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PRAASHEK: taky sleduj jak uz jde jezis do hypoglykemickeho soku
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PRAASHEK: diabetik s lžící, herákem a zapalovačem? Ty budeš z Brna, co?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DRAGON: akorátže týpek je diabetik a Jesu už mu takhle sebral druhou dávku...
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    DZODZO: ...Někdy nalézal ve věšení i komickou stránku, o čemž také jednou psal své manželce do Vídně: „...nebo na př., má drahá, nedovedeš si představit, jak jsem se předešle nasmál, když před několika dny odsoudil jsem jednoho učitele pro vyzvědačství. Mám vycvičeného člověka, který to věší, má již větší praxi, je to jeden šikovatel, a ten to dělá ze sportu. Byl jsem ve svém stanu, když po rozsudku přišel ten šikovatel ke mně a ptá se mne, kde má toho učitele pověsit. Řekl jsem mu, že na nejbližším stromě, a nyní si považ tu komičnost situace. Byli jsme uprostřed stepi, kde do nedozírna nic jiného jsme neviděli než trávu a na míle cesty ani stromečku. Rozkaz je rozkaz, proto šikovatel vzal učitele s sebou s eskortou a jeli hledat strom. Vrátili se až večer, opět s učitelem. Šikovatel přišel ke mně a ptá se mne opět: ,Na čem mám pověsit toho chlapa?’ Vynadal jsem mu, že přece můj rozkaz byl: na nejbližším stromě. Řekl, že se tedy ráno o to pokusí, a ráno přišel celý bledý, že učitel do rána zmizel. Připadalo mně to tak směšné, že jsem všem odpustil, kteří ho hlídali, a ještě jsem udělal vtip, že se ten učitel patrně sám šel poohlédnout po nějakém stromě. Tak vidíš, má drahá, že se zde nijak nenudíme, a řekni malému Viloušovi, že ho tatínek líbá a že mu brzo pošle živého Rusa, na kterém bude Viloušek jezditi jako na koníčkovi. Ještě ti, má drahá, si vzpomínám na jeden směšný případ. Věšeli jsem onehdy jednoho žida pro vyzvědačství. Chlap se nám připletl do cesty, ačkoliv tam neměl co dělat, a vymlouval se, že prodává cigarety. Tedy visel, ale jen několik vteřin, provaz se s ním přetrhl a on spadl dolů, hned se vzpamatoval a křičel na mne: ,Pane generále, já jdu domů, už jste mě pověsili, a podle zákona nemohu být za jednu věc dvakrát pověšen.’ Dal jsem se do smíchu a žida jsme pustili. U nás je, má drahá, veselo...“
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: na heru nemůžeš věřit nikomu. Tím spíš Ježíšovi..

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam