• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    (ja si rozhodne nemyslim, ze "vytrcat cecky na kameru" tak, aby to bolo kvalitne natocene a zaujimave natolko, aby za to boli ludia ochotni platit, zvlast v dnesnej dobe, ked mas vsade kopec zadarmo, je lahke)

    Jsem fakt myslela, že jsou to hodně špatně chápající jednici, nebo feťáci, nebo psychopati, a oni že prej dělaj trolling, že prej je to nějaké umění...


    Pardon, nějak jsem to naklikal při telefonování a teď nevím jak smazat.. smažu až na kompu…




    jj, sedět znuděnej v kanclu a krátit si čas repostama pičovin z 4chanu (případně jejich vytvářením) je hodně velká rebélie...já už jen čekám, kdy díky tomu spadne system a nastane budhistická anarchie vodnářského věku


    ...A stala se mi nemilá věc. Začal jsem za zavřenými víčky vidět roztažené řitě.


    rozbalit záhlaví
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    BASSQUIAT: neznal jsem, ale 🇫
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    BASSQUIAT
    BASSQUIAT --- ---
    RIP OBA
    GAUNER
    GAUNER --- ---
    rest in RIP

    XNOELX
    XNOELX --- ---
    GNSP

    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    MAGE
    MAGE --- ---
    Tomu rikam fast fashion
    Limited edition
    https://www.big-store-classic.com/limitededitionkgf0
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    _
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    _
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    XNOELX
    XNOELX --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    _
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    SYNTAX_TERROR: Nemaž se ani na kompu. Byla to suchá narážka na podtitul zdejšího klubu. Jedeme dál.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    HUGH_BOYLAN: To bych nečekal, že zrovna tady bude tento ZJEVNÝ humor (který nijak nevyjadřuje mé politické přesvědčení, asi jako nikoho tady), nepochopen. Ale jestli tahle kravinka, narozdíl od všduypřítomných osmaosmdesátek, překračuje meze, smazat se umím.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    PRAASHEK: Moje kočky sraly vždycky sousedovi do vyvýšených záhonů. Ale tvoje možná všude.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HUGH_BOYLAN: pro kočku kdekoliv je toaleta
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam