• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEMURNové Internetové Humory // hajlování na toaletě povoleno // Poĺpp // retarded vEgaИ mEMEs welcome // DEUS VULT!!!!1
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    image
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    PISTA1: pche - mně teda určitě jo
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    PRAASHEK: to sice můžeš, ale hlas ti to už nepřipíše. :(
    SPECZ
    SPECZ --- ---
    ZAK: Je to tady, je to na okounu, na redditu, ve spoustě menších diskusních skupin ... Určitě to tu nějakej novinkář čte, o tom nepochybuju, ale tentokrát to nemusí být jen odsud ...
    ZAK
    ZAK --- ---
    SPECZ: kdo z vas pise pro Novinky?

    Baltské aerolinky spustily nevinné hlasování. Češi rozjíždějí ďábelský plán - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/cestovani-baltske-aerolinky-spustily-nevinne-hlasovani-cesi-rozjizdeji-dabelsky-plan-40483900
    SKORZENY
    SKORZENY --- ---
    PRAASHEK: starship_troopers_doing_my_part.gif
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LOJZIKOVO: když smázneš cookies můžeš hlasovat znovu. A znovu. A znovu. A znovu. A každý den znovu i pokud nesmázneš cookies
    LOJZIKOVO
    LOJZIKOVO --- ---
    RUTHLESS: mam takovy tuseni ze nekde se lobuje za jinej nazev. Pokud snad nezvitezi "Kunda" budu spokojen i s "Pussi"

    SPECZ
    SPECZ --- ---
    AirBaltic bude přejmenovávat svá letadla po baltských městech, a mezi kandidáty je i estonské město Kunda. Podpořte prosím dobrou věc a dejte tomuto malému městečku svůj hlas na vote.airbaltic.com
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ROMANET: však taky nemá
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: kecy
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMANET: hned volám speciální číslo na Ukrajinu.

    ROMANET
    ROMANET --- ---
    radoval jsem se z vítězství německého týmu, nevěděl jsem, že sieg heil má negativní konotace

    SHANIGEN
    SHANIGEN --- ---
    CRYO
    CRYO --- ---
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    TARL_CABOT: šak hej, the ceiling bird strikes again ...

    (No a jedni sousedi v baráku odjeli na prázdniny a já to tu musím poslouchat, tak to tu mám teď z první ruky....)

    _
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    _
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam