• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ENDERDiablo 4 - puvodni nejsledovanejsi Diablo klub na NYXu.
    WRATA
    WRATA --- ---
    NYRLEM: DH byl cool od vanily :D
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    DIOM: co monka, ale ja hral dh jeste nez to bylo cool :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    já hrál monka ještě než to bylo cool :)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    FORTRESS: Pro mě to bylo buď čtvrtý crusader, monk a nebo DH. A jelikož DH není melee (ve smyslu bonusu k armoru, který mají crusader, monk a barbar - možná má DH nějaký melee build), tak jsem zvolil monka.
    FORTRESS
    FORTRESS --- ---
    Monka má fakt každej až je to trapný :-)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    Musím říct, že po prvním víkendu v sezóně asi jen tak nebude důvod se vracet na nonseason postavu. Stejně jako tuna lidí kolem jsem rozjel monka a je to docela zábava. Akorát tedy nedostatek Death's Breath je fakt zoufalý. Ani Sage set to nevytrhne.
    NJORL
    NJORL --- ---
    ENDER: Mas to v poste
    WAR_TIN
    WAR_TIN --- ---
    kuci mohl by mi nekdo z vas stahnou a poslt battlle net launcher...(pres proxy mi tonejde )
    ENDER
    ENDER --- ---
    NJORL: kterym? sorr mam mobilni verzi a napicu se to hleda
    NJORL
    NJORL --- ---
    Musim se pochlubit. :) Zacinám být KONEČNĚ s multishotem spokojen.

    NJORL
    NJORL --- ---
    ENDER: Tim mym exploitem nize uplne bez problemu
    ENDER
    ENDER --- ---
    BARTUC: ja ho vytahl z cube, celkem easy prekvapive akorat jsou potreba deaths breath...
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ENDER: jj to je mi jasny, ale zatim sem nemel stesti a obavam se, ze po minuly sezone, kdy sem mel 3 ancient FD mi hodne dlouho nepadne :-D
    ENDER
    ENDER --- ---
    BARTUC: hlavne to daibo je musthave
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    DIOM: jj to mam v planu misto hp per spirit spend... celkove oba sety jedou na cdr a vzhledem k tomu, ze aktualne mam 5 kousku uliany a do spirit generator buildu nemam temer nic a prijde mi, ze ta uliana je pouzitelna solidne i bez dobrej rollu a bez vsech moznejch vyfikundaci... navic mi dropnul lion's claw s docela slusnym rollem, gze by to mohlo docela fungovat, jen potrebuju rorg a nebo helmu, ale nemam stigro... ale sem na to zvedavej, ty palmy me desne bavi a i s tim totalne crap gearem (leoric helma z 21. lvlu) sem schopnej na sobe na t7 udrzet celkem slusnou grupu, gze i s horsim cdr na SSS to bude krasne bouchat :-D tesim se az dodelam ten set, bude to pecka
    ENDER
    ENDER --- ---
    DIOM: hmm, je pravda, ze mi chybi fista do uliany a stejne je budu chtit ancient, takze vidi na obzoru velky utraceni za fisty...

    u uliany me bavi to jak nizkej mam dmg v char tabu kvuli minimalnimu critu :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    ENDER: drop/kadala/kostka
    ENDER
    ENDER --- ---
    DIOM: kde mam vzit ty zbrane? neni to craft? jsem to nevidel dropnout :/
    DIOM
    DIOM --- ---
    BARTUC: díru si uděláš a rolluj si tam CD reduction, protože musíš být skoro nonstop v Epiphany, abys ty Shenlongy uživil spiritem

    Ulianu zkusím až posbírám rozumný kusy do setu..ale moc se mi nechce na trvalo do dalšího velkého setu..jsem rád, že jsem se zbavil RoRG
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam